NBA 2K21 oyununun MyTeam modunun detayları açıklandı

NBA 2K21 oyununun MyTeam modunda neler olacak?

2K Games ekibi bugün, Visual Concepts tarafının baş yapımcısı olan Erick Boenisch tarafından yazılan NBA 2K21 için Current-Generation MyTeam Courtside raporunu yayınladı ve bu yıl bahsi geçen oyun moduna gelen en yeni gelişmeleri paylaştı. Mesela, öğrenmiş olduk ki bu oyun modunun mevcut nesil ilerlemesi ve koleksiyonu, aynı yeni nesil konsol ailelerine sorunsuz bir şekilde aktarılacaktır. Bahsi geçen oyunda, tüm MyTeam modu koleksiyonunuz ve ilerlemeniz PlayStation 4 konsolundan PlayStation 5 konsoluna ve Xbox One konsolundan Xbox Series X konsoluna aktarılır; modun kesintisiz keyfini çıkarabilirsiniz.

NBA 2K21

NBA 2K21 oyununun MyTeam modunda başka neler yaşanacak?

Sezonlar NBA 2K21 oyunu için yeni olacak. Sezonlar, tüm yıl boyunca MyTeam modunu oynamak için yeni içerikler getirecek ve hepsinden önemlisi, herkesin oynaması için ücretsiz. Rozet özelleştirme ve özelleştirilebilir gelişmeler de oyunda yer alacak. Rozet kartları geri dönerek rozetleri Bronze seviyesinden Hall of Fame seviyesine yükseltmenize olanak tanır. Evrim kartları artık dallanarak oyunculara oyuncularını benzersiz kılan yeni kararlar alma fırsatı veriyor olacak. MyTeam Limited modu ve yenilenmiş MyTeam Unlimited modu da oyuncuların karşısına çıkacak tabii ki.

MyTeam Limited modu, her oyuncunun şampiyonluk yüzüklerini kazanma şansına sahip olacağı her Cuma ve Pazar günü arası mevcut olacak. Her hafta sonu yeni bir yüzük sunulacak; en iyi sezonluk ödüllerin kilidini açmak için her sezonda her yüzüğü kazanın. Bahsi geçen oyun modunun bir başka yeni özelliği ise The Exchange olacak. Artık kullanmadığınız kartları başlangıç ​​dizilişinizde başlıca öge olacak kartlarla takas edebilirsiniz, NBA2K21 oyununun MyTeam modunda her şeyin değeri olacak gibi görünüyor. MyTEAM’s IDOL Series Collection, geçmişten ve günümüzden NBA tarafının en unutulmaz oyuncularından bazılarını içerecek. 15 özel sürüme yayılan IDOL Series, bahsi geçen modun koşusu sırasında aranacak özel paket koleksiyonu olacak. İlk çekilebilir Pink Diamond kart Eylül 2020’de geliyor.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x