NBA 2K21 oyununun 70 Dolar olması, 2K Games tarafından savunuldu

Bu sırada, NBA 2K21 oyununu PC üzerinde oynayacaklar için de kötü bir haber verildi.

NBA 2K21 oyununun çıkış tarihi açıklandı ve oyun, aynı zamanda ön siparişe de açıldı. Yalnız, 2K Games cephesi bu noktada oyunculara çok kötü bir haber verdi. PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X için çıkacak olan bu oyunun PC, PlayStation 4 ve Xbox One için fiyatı 60 Dolar; PlayStation 5 ve Xbox Series X için de 70 Dolar olacak. Bu durum birçok oyuncunun tepkisini çekmişti. Şimdi de 2K Games tarafından bir açıklama geldi ve şirket, yeni nesilde bu oyunun 70 Dolar değerindeki fiyat etiketinin hakkını vereceğini söyledi.

NBA 2K21

NBA 2K21, oyuncuları zorlayacak

Eğer, NBA 2K21 oyununun yeni nesilde veya şimdiki nesilde standart sürümünü alırsanız, diğer nesle geçiş yapamıyorsunuz. Geçiş yapabilme hakkı için oyunun özel sürümünü satın almanız gerekiyor. Video oyunu dünyasında herkes, nesiller arasında ücretsiz geçiş sağlarken 2K Games tarafının attığı bu adım gerçekten hayrete düşürüyor bizleri. Aynı zamanda oyunun yeni nesilde tek başına 70 Dolar olması da gelecekte oyunların fiyatındaki bir artışı gösteriyor olabilir bizlere. Acaba yeni nesle ait oyunları bundan sonra 70 Dolar olarak mı göreceğiz?

Tüm bunların haricinde, PC oyuncularını üzecek bir haber daha verildi. 2K Games ekibinin söylediğine göre NBA 2K21 oyununun PC sürümü, PlayStation 4 ve Xbox One konsollarındaki sürümü temel alacak. Yani, PC tarafındaki oyuncular yeni nesli deneyim edemeyecek. Aynı durum FIFA 21 oyununda da yaşanıyordu ve oyuncular oldukça üzülmüştü. Muhtemelen bu oyunda da durum değişmeyecektir. Peki, yaşanan tüm bu gelişmeler hakkında sizler neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı mutlaka bekliyor olacağız.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x