NBA 2K21 oyununun PlayStation 5 için kapak yıldızı Zion Williamson oldu

National College Player of the Year 2019 ödülü sahibi olan Zion Williamson, NBA 2K21 oyununun PlayStation 5 versiyonunun kapak yıldızı oldu.

2K Games, bugün yaptığı açıklama ile NBA Draft 2019 döneminde 1. sıradan seçilen ve National College Player of the Year 2019 ödülü sahibi; New Orleans Pelicans takımının forveti Zion Williamson’ın NBA 2K21 oyununun PlayStation 5 sürümünün kapak yıldızı olduğunu açıkladı. Zion Williamson, oyununun PlayStation 4 sürümünün kapağında yer alacak Damian Lillard ile birlikte bu video oyununun üç kapak yıldızından ikisini oluşturuyor.

Zion Williamson, çok kısa bir süre içerisinde güç ve hız söz konusu olduğunda ne kadar yetenekli olduğunu ve nasıl sahaya hükmettiğini gösterdi. Oyun tarzı gelecek nesil NBA süper yıldızlarının bir göstergesi niteliğinde; böylece spor oyunlarının da bir sonraki nesli olan NBA 2K21 oyununun PlayStation 5 sürümü için mükemmel bir uyum oluşturuyor. Eğer dilerseniz bahsi geçen kapak tasarımını hemen aşağıdan sizler de görebilirsiniz.

NBA 2K21

NBA 2K21 oyununun çıkış tarihi de bugün geliyor

Zion Williams konuyla ilgili, “NBA 2K markasının kapağında yer almak çocukluğumdan beri benim için bir hayaldi; NBA 2K21 oyununun yeni nesil oyun kapağında yer almak gerçekten çok özel. Team 2K ailesine katıldığımdan beri, saha içi ve saha dışındaki basketbol kültürüne etki etmek istedim. Bu oyunun yeni nesil konsol versiyonunun kapağında yer alacak olmak bana bu imkanı tanıyor. Bu oyun ile uluslararası efsanenin bir parçası olmak ve basketbol severlerle buluşmak için sabırsızlanıyorum.” açıklamasını yaptı.

NBA 2K markasının Pazarlama Başkan Yardımcısı olan Alfie Brody ise; “NBA 2K21 oyununun yeni nesil konsol kapağı için, NBA süper yıldızlarının geleceğini yansıtan birini bulmak istedik. Zion, bu heyecanı taşıyan ve oyunu yeni nesle taşıyacak olan ender genç oyunculardan biri. Bu markanın temsil edeceği için çok heyecanlıyız.” dedi. 2K Games, bu oyun için son kapak yıldızını 2 Temmuz 2020 tarihinde, çıkış tarihi ile birlikte açıklayacak.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x