NBA 2K20 için ilk incelemeler yayımlandı

NBA 2K20, serisine göre kısmen güzel puanlar aldı.

Tam çıkışını PC, PlayStation 4 ve Xbox One için bu hafta içerisinde gerçekleştirecek olan NBA 2K20 oyununun ilk incelemeleri yayımlandı. OpenCritic üzerinden aldığımız verilere göre bu video oyunu için 5 adet yayımlanmış inceleme yer alıyor platformda. Bu incelemelerin tamamı puanlı değil ama puanlı olan yazıların ortalaması alındığı zaman ise karşımıza 100 üzerinden 79 almış bir video oyunu çıkıyor.

NBA 2K20

İşte NBA 2K20 oyununun ilk inceleme puanları

  • Forbes – 9 / 10.0
  • Wccftech – 8.5 / 10.0
  • Hardcore Gamer – 3.5 / 5.0
  • Cheat Code Central – 3 / 5.0

Sizlerin de hemen yukarıdan görebileceği gibi NBA 2K20 oyununa en yüksek puanı, oldukça büyük bir kuruluş olan Forbes veriyor. Forbes, bu video oyununa 10 üzerinden 9 verirken, en düşük puan da Cheat Code Central tarafından, 5 üzerinden 3 olarak veriliyor. Elimizde ne yazık ki daha fazla incelemesi verisi bulunmuyor ama şu sıralar bizler de bu video oyununu inceliyoruz. Eğer Türkçe bir inceleme okumak isterseniz, bizim içeriğimizi bekleyebilirsiniz. İnceleme yazımız ardından bu video oyunu için bir rehber çalışmamız da gelecek.

Sınıfının en iyi grafikleri ve oynanışı, çığır açan modlarının yanı sıra benzersiz oyuncu kontrolü ve özelleştirmesiyle 2K Games; NBA 2K20 ile spor oyunlarında nelerin mümkün olduğunu en baştan belirliyor. Bu video oyunu aynı zamanda sürükleyici açık dünya Neighborhood ile oyuncuları ve basketbolcuları bir araya getirerek basketbol kültüründe trendleri belirleyen bir platform oluşturuyor.

Bu seri, bir basketbol simülasyonunun ötesine geçecek şekilde evrimleşti. Sınıfının en iyi grafikleri ve oynanışı, çığır açan modlarının yanı sıra benzersiz oyuncu kontrolü ve özelleştirmesiyle 2K Games; bu video oyunu ile spor oyunlarında nelerin mümkün olduğunu en baştan belirliyor. Oyun aynı zamanda sürükleyici açık dünya Neighborhood ile oyuncuları ve basketbolcuları bir araya getirerek basketbol kültüründe trendleri belirleyen bir platform oluşturuyor.

Xbox
Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir