Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Mount & Blade II: Bannerlord, tam sürümünde Türkçe olacak

Erken erişim sürecindeki yetersiz imkanlardan ötürü Mount & Blade II: Bannerlord, sadece İngilizce olarak çıkışını gerçekleştirecek.

31 Mart 2020 tarihinde erken erişim sürecine geçecek olan Mount & Blade II: Bannerlord, birkaç gündür oyuncuların olumsuz bir şekilde dikkatini çekiyordu. Bu oyunun Steam sayfasında ne yazık ki herhangi bir Türkçe dil desteği görünmüyordu ve bu durum da birçok oyuncuyu şaşırtmıştı. Herkes, bu oyunda Türkçe dil desteğinin bulunmayacağını düşünmeye başlamıştı ki konu hakkında resmi bir açıklama yayımlandı.

Mount & Blade II: Bannerlord

Mount & Blade II: Bannerlord, sadece erken erişim sürecinde Türkçe olmayacak

Başlıklarımızdan da anlayabileceğiniz üzere bahsetmiş olduğumuz bu video oyunu sadece erken erişim sürecinde Türkçe dil desteği vermeyecek. Oyun, önümüzdeki dönemlerde tam sürümü ile oyuncuların karşısına çıktığı zaman Türkçe dil desteğini de içerisinde bulunduracak. Bunun sebebi ise erken erişim sürecinde oyunun aktif olarak geliştirilmeye devam edilecek olması. Bu yüzden de sadece İngilizce için destek verilecek.

Mount & Blade II: Bannerlord, Türkiye’de geliştirilen bir oyun olduğu için, ülkemizdeki oyuncuların ve dilimizin bizim için mutlaka özel bir yeri var. Zaten oyunumuzun Steam sayfasında da belirttiğimiz üzere oyunun Türkçe desteği mutlaka olacak. Fakat erken erişim sürecinde teknik kısıtlamalar sebebiyle çoklu dil desteği sunamıyoruz. Bunun sebebi oyuna çoklu dil imkanını veren altyapının henüz oyundaki yerini almamış olması. Ayrıca oyundaki metinlerin halen yazılıyor ve sürekli değişiyor olduğunu unutmamak gerekiyor.

Bizim için oyuncularımızın bu video oyununu kendi anadillerinde oynamaları çok önemli. Bu sebeple daha çok oyuncuya oyunu kendi dillerinde sunmak için oyunu 12 ayrı dilde yerelleştireceğiz. Bu süreçte içerikleriyle heyecanımıza ortak olan sizlere ve ilgisini bizden eksik etmeyen tüm oyuncularımıza destekleri için teşekkür ediyoruz.

TaleWorlds Entertainment
Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir