Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Mount & Blade II: Bannerlord için erken erişim tarihi açıklandı

Bu yapımın hangi platformlar üzerinden satılacağı ve fiyatları da belli oldu.

Ülkemizin en önemli video oyunu geliştiricilerinden olan TaleWorlds Entertainment tarafından önemli bilgiler paylaşıldı. Öncesinde, bu yapımın erken erişim süreci yaşayacağı ve bu sürecin Mart 2020 içerisinde başlayacağı bilgileri verilmişti. Şimdi ise bahsettiğimiz erken erişim döneminin başlangıç tarihi net olarak açıklandı. Ayrıca, Mount and Blade 2: Bannerlord oyunun hangi platformlarda satılacağı ve fiyatları da belli oldu.

Mount & Blade II: Bannerlord

Mount and Blade 2: Bannerlord, ayın son gününde gelecek

Haberimize konu olan video oyunu serisinin resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımla, bu yapımın erken erişim sürecine hangi gün başlayacağını öğrenmiş olduk. Yapılan paylaşıma baktığımızda Mount & Blade II: Bannerlord için erken erişim sürümü olsa da oyuncularla 31 Mart 2020 tarihinde buluşacak. Açıkçası daha erken bir tarih bekliyorduk lakin TaleWorlds Entertainment söz verdikleri dönemi sonuna kadar kullanacak gibi görünüyor.

Bu arada bahsettiğimiz paylaşımda bu yapımın PC üzerindeki hangi platformlarda ve nasıl bir fiyat etiketiyle satışa sunulacağı da görülmüş oldu. Yapılan duyuruya göre Mount & Blade II: Bannerlord; Steam, Epic Games Store ve TaleWorlds Entertainment ekibinin resmi internet sitesi üzerinden satın alınabilecek. Bahsettiğimiz platformların her birisinde erken erişim süreci aynı anda başlatılacak. Bununla birlikte bahsettiğimiz oyunun fiyatları da yapılan Twitter paylaşımıyla görülmüş oldu.

Buna göre bu yapımın erken erişim sürümü, bölgesine göre; 50 Dolar, 50 Euro ve 40 Sterlin fiyat etiketleri barındıracak. Haberimize konu olan oyunun tam sürümüyle birlikte konsol sürümlerinin de çıkışını gerçekleştireceğini hatırlatalım. Henüz bu yapımın tam sürüme geçiş tarihinin belli olmadığını hatırlatarak sözlerimizi sonlandıralım. Bahsettiğimiz Twitter paylaşımını, haber yazımızın hemen alt kısmında görebilirsiniz.