Marvel’s Avengers oyunundaki bazı içerikler, sadece eşli oyunculu olarak oynanabilecek

Marvel's Avengers oyununa haftalık ve aylık güncellemelerin geleceği gibi bolca farklı bilgi de haberimizde yer alıyor.

Marvel’s Avengers oyununun geliştirici ekibi, bu yapıtları hakkında bir soru-cevap etkinliği düzenledi. Bu etkinlik sayesinde de oyun hakkında sayısız bilginin sahibi olmayı başardık. Mesela, bu video oyunundaki bazı içeriklerin sadece eşli oyunculu olarak oynanabileceğini öğrendik. Yani, bazı görevlere çevrim dışı olarak erişemeyeceksiniz; çevrim içi olduğunuz zaman ise tek başınıza veya yapay zeka temelli kahramanlar ile görevleri oynayamayacaksınız. İlla gerçek oyuncularla o görevlere girmeniz gerekecek. Geliştirici ekip, bu içeriklerin ne olduğunu açıklamadı ama muhtemelen baskın tipi görevler kast ediliyor.

Marvel's Avengers

Marvel’s Avengers, yine de oyun sonuna kadar çevrim dışı oynanabilecek

Yapılan açıklamalara göre Marvel’s Avengers oyununun çıkış gününde herhangi bir baskın görevi olmayacak. Yine de geliştirici ekip, ilk baskın görevini bitirmek üzere ve bu yüzden de oyunun çıkışından sadece birkaç hafta sonra bu görev, oyuna eklenebilecek. Hatta geliştiriciler, daha fazla baskın görevi üzerinde çalıştığını resmi olarak açıkladı bile. Tabii bir de çevrim dışı bu oyunu deneyimleyecek olan kişiler var. Ekibin söylediğine göre oyuncular, mecburen oyuna ilk girdiklerinde çevrim içi olmak zorundalar ama ilk kontrolü geçtikten sonra isteyen tamamen çevrim dışı olabilecek ve internet olmadan oyunu oynayabilecek.

Marvel’s Avengers oyunu çıktıktan sonra yeni baskın görevleri haricinde, oyuna yeni kahramanlar da gelecek. Ekibin açıklamalarına bakacak olursak bu kahramanlar, açılış görevlerinde temel kahramanlar ile buluşacak ve kendileri zaman zaman o kahramanlar ile etkileşime geçebilecek. Ayrıca oyunda, Cadılar Bayramı ve Noel gibi dönemler için hazırlanan sezonluk etkinlikler de bulunacak. Geliştiriciler, bu etkinliklerin detaylarını, zamanı geldiği zaman açıklayacak. Aynı zamanda oyun için haftalık ve aylık güncellemeler de gelecek. Henüz detay yok ama haftalık güncellemeler, hataları; aylık güncellemeler de içerikleri hedefleyecek.

Bu güncellemelerden bazıları, oyuna yeni kozmetik ögeler, kostümler ve daha fazlasını da ekleyecek. Yeni eklenen kozmetik ögelerin bazıları mikro ödeme ile satılacak, bazıları ise ücretsiz olacak. Ayrıca kostümleri özelleştirmek mümkün olmayacak; her kıyafet bir set olarak kullanılabilecek. Ekipmanlar ise karakterimizin görünüşünü etkilemeyecek. Ayrıca oyundaki bazı ekipmanlar ve yetenekler, daha kolay hareket etmenizi de sağlayabilecek ama genel olarak her şey savaş ve dövüşe odaklanmış olacak. Son olarak, Hulk kahramanının duvarlara ve binalara tırmanamayacağını da ne yazık ki öğrendik efendim.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x