Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Marvel’s Avengers için henüz açıklanmamış iki adet içerik tipi var

Bu iki içerik de oyun sonuna hitap ediyor.

Marvel’s Avengers oyununun geliştiricileri, Reddit üzerinde bir soru-cevap etkinliği düzenledi. Bu etkinlik sayesinde oyun hakkında bolca yeni bilginin sahibi olmayı da başardık. Mesela, öğrendik ki bu video oyunundaki hikaye görevi haricindeki diğer içerikleri de çevrim içi oynamamıza gerek kalmayacak. Eğer istersek, yapay zekalar ile bu içeriklere adım atabileceğiz. Aynı zamanda bu içeriklerde bir işaretleme sistemi olacak. Oyuncular bu sayede mekanları, düşmanları, ganimetleri ve daha fazlasını diğer oyuncular için işaretleyebilecek.

Avengers

Marvel’s Avengers, bazı kartlarını kapalı tutuyor

Tüm bunların haricinde öğrendik ki Marvel’s Avengers oyununda dilediğimiz yerde uçabileceğiz. Yani, oyundaki uçma sistemi sadece açık alanlarda devreye girmeyecek; binaların içerisinde, yer altında ve daha fazla yerde uçabileceğiz. Ayrıca oyuncular, uçarak oldukça yükseğe de çıkabilecek ama tabii ki bunun da bir sınırı olacak. Oyun sonu ise aslında bu tip yapıtlar için en önemli noktalardan bir tanesidir. Geliştirici ekibin söylediğine göre oyun sonu içeriklerin en önemli iki içeriği henüz açıklanmadı kendileri tarafından.

Şimdilik bu video oyununa ait bildiğimiz tek oyun sonu içerik, Hive adını taşıyor. Bunun yanına iki adet yeni içerik de gelecek gibi görünüyor. Aynı zamanda geliştiriciler, diğer içerikler üzerinde keşfin önemli olacağı ve bu yüzden de bölümlerin büyük ve açık bir yapıya sahip olacağını söylüyor. Mesela, bir göreve girdiğiniz zaman hedefiniz 500 metre uzakta olabilir ama siz o uzaklığa gidene kadar sağda, solda, yukarıda veya aşağıda farklı yerleri keşfedebilirsiniz. Ayrıca çevrim içi oynarken, her oyuncu farklı bir yere de gidebilecek.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x