Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

Marvel’s Avengers için Comic-Con International: San Diego 2019 sırasında ilk oynanış videosu yayımlanacak

Fakat bizler bu oynanış videosunu izlemeyeceğiz.

15 Mayıs 2020 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirecek olan Marvel’s Avengers, E3 2019 sırasında gösterilmişti. Bu gösterim, 2 farklı şekilde yapılmıştı. İlk şekil, etkinlik alanında ve internet aleminde sunumu izleyenlere gösterilen duyuru videosu idi. İkinci şekil ise kapalı kapılar ardında özel kişilere gösterilen oynanış videosu idi. Doğal olarak herkes, bu oyuna dair bir oynanış videosunu görememişti. Bugün ise öğrenmiş olduk ki, bu durum bir süre daha değişmeyecek.

Avengers

Marvel’s Avengers, kendisini yine küçük bir kitleye gösterecek

Yapılan yeni resmi açıklamalara göre Marvel ve Square Enix; bahsetmiş olduğumuz bu video oyununun yeni oynanış videosunu, bir etkinlik sırasında gösterecek. Bu etkinliğin adı ise Comic-Con International: San Diego 2019. Sadece birkaç gün sonra; 18 Temmuz 2019 tarihinde başlayacak ve 21 Temmuz 2019 tarihinde de sonlanacak olan Comic-Con International: San Diego 2019, ne yazık ki yayımlanan oynanış videosunu, dışarıya bırakmayacak.

Evet, CD Projekt RED ekibinin Cyberpunk 2077 oyunu ile yaptığı gibi; Marvel ve Square Enix de Comic-Con International: San Diego 2019 sırasında Marvel’s Avengers için yayımlanan oynanış videosunu, sadece etkinlik alanındaki oyunculara gösterecek. Bu oynanış videosu gösterilirken hiçbir şekilde görüntü alınamayacak. Ayrıca görüntülerin kendisi de internet aleminde yayımlanmayacak.

CD Projekt RED, Cyberpunk 2077 oyununun E3 2019 demosunun Gamescom 2019 civarında gösterilebileceğini halihazırda açıklamıştı. Muhtemelen Marvel ve Square Enix ekipleri de aynı yolu izleyecek ve Gamescom 2019 sırasında, yani bundan yaklaşık 1 ay sonra, oyunlarının ilk oynanış videosunu, halka göstermiş olacak.