Bizler tarafından büyük bir merakla beklenen Life is Strange 2, The Awesome Adventures of Captain Spirit oyununun piyasaya sürülüşü ile birlikte ön siparişe açıldı. İki oyun arasında bir bağ bulunuyor çünkü geliştirici ekibin söylediğine göre The Awesome Adventures of Captain Spirit, Life is Strange 2 oyunundan bazı parçalar bulunduruyor. Her neyse, konumuz bu değil. Yazımızda, oyunun açılan ön siparişinden ve detaylarından bahsedeceğiz.

Life is Strange 2

Life is Strange 2, tüm platformlarda ön siparişe açık

PlayStation Store, Microsoft Store ve Steam platformlarından aldığımız bilgilere göre oyunun tüm sezonunun satış fiyatı 120 TL civarında olacak. Tüm sezonu satın aldığınız taktirde, adı üstünde oyunun tüm bölümlerine sahip oluyorsunuz. Tabii her bölüm size anında verilmiyor. Bölümlere ulaşabilmek için her bölümün çıkacağı tarihi beklemeniz gerekiyor.

Eğer bu oyunun tüm sezonu yerine tek bölümünü satın almak isterseniz, şu an bunu hiçbir platform üzerinden yapamıyorsunuz. Ön siparişler sadece oyunun tüm sezonu için geçerli. Peki, 120 TL verip, bu oyuna ön sipariş verince ne kazanacaksınız? Ön siparişin açıklamasına bakacak olursak, bu ürüne ön sipariş verenler maskot paketi kazanacak. Bu pakette ise Life is Strange evreninden ilham alınarak hazırlanmış yamalar ve anahtarlık ile sırt çantanızı süsleyebileceğiniz ögeler olacak. Ekstra olarak, eğer ön siparişi PlayStation Store üzerinden verirseniz The Awesome Adventures of Captain Spirit oyununun temasına da sahip oluyorsunuz.

Etiketler:

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster