Hyper Scape oyununun konsollara ne zaman geleceği açıklandı

Hyper Scape oyununda ilk sezon da başlıyor.

PC için halihazırda çıkışını gerçekleştirmiş olan, Ubisoft şirketinin AAA seviyesindeki ilk Battle Royale oyunu, bir süredir beta seviyesinde. Şimdi ise geliştirici ekip, oyunlarının final sürümünün ne zaman piyasaya sürüleceğini, oyunun ne zaman konsollara geleceğini ve oyundaki birinci sezonun ne zaman başlayacağını açıkladı. Şansımıza, tüm bunlar aynı günde gerçekleşecek ve 11 Ağustos 2020 tarihinde bu Battle Royale oyununda hem birinci sezon başlayacak, hem oyunun final sürümü piyasaya sürülmüş olacak, hem de oyun PlayStation 4 ve Xbox One konsolları üzerinden oynanabilecek. Böylece, tek bir taşla üç kuş vurulacak.

Hyper Scape

Hyper Scape için The First Principle sezonu geliyor

PC, PlayStation 4 ve Xbox One üzerinde Hyper Scape için başlayacak olan birinci sezonun adı The First Principle olacak. Bu sezonla birlikte oyuna yeni ve sınırlı süreli etkinlik modları eklenecek. Bununla birlikte yeni bir silah ve yeni bir yetenek de oyunculara sunulacak. Son olarak, Crowncast için de yeni bir özellikle gelecek. Oyuna eklenecek olan yeni silahın adı Dragonfly olacak. Yeni yetenek ise Magnet olarak geçecek. Bunlarla birlikte oyuna 100 seviyeden oluşan hem ücretli, hem de ücretsiz bir savaş bileti ögesi de eklenecek. Bu arada, oyunun açık betası da 2 Ağustos 2020 tarihine kadar devam edecek; ardında oyun kapanacak.

Hyper Scape oyununda çapraz ilerleme sistemi yer aldığı için PC üzerinden ilerleme kaydeden oyuncular, o ilerlemeleri PlayStation 4 ve Xbox One taraflarına da taşıyabilecek. Açık beta sürecine 2 Ağustos 2020 tarihine kadar giriş yapan oyunculara veya bu oyunun destekli canlı yayınlarını izleyen herkese de 600 adet Bitcrown verilecek. Bitcrown, bahsi geçen video oyununun mikro ödeme birimidir. Bu birim ile savaş bileti, kozmetik ögeler ve daha fazlasını satın alabiliyorsunuz.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x