Hitman 3 oyununa ikinci yılında yeni haritalar, yeni oyun modları ve dahası eklenecek

Serinin en başarılı oyunu olan Hitman 3, ikinci senesinde kendisini oldukça genişletecek.

20 Ocak 2021 tarihinde çıkışını gerçekleştirmiş olan Hitman 3, World of Assassination üçlemesinin final oyunu olacaktı. Bu oyun, büyük bir başarıyla çıkışını gerçekleştirdi, 1 sene boyunca yeni içeriklerle desteklendi ve şimdi de geliştirici ekip, oyunlarının ikinci senesine odaklandı. Hitman 3 oyununun ikinci senesi, Ocak 2022 içerisinde başlayacak ve detaylı duyuru da aynı dönem içerisinde yapılacak. Yine de stüdyo, oyuncuları çok merakta bırakmamak adına önümüzdeki sene oyuna eklenecek olan bazı yeniliklerden bahsetti. Eğer dilerseniz bunları hemen yukarıdaki videodan veya hemen aşağıdaki paragraflardan görebilirsiniz/okuyabilirsiniz.

Hitman 3

Her şeyden önce Hitman serisinin 50 milyon oyuncu tarafından oynandığı açıklandı. Bu rakamı kutlamak adına, serinin en başarılı oyunu olan Hitman 3 için ikinci senesinde yeni haritalar, yeni oyun modları, yeni hikayeler ve daha fazlası eklenecek. Bu yeniliklerden bir tanesi, oyunun PC versiyonuna gelecek olan ışın izleme teknolojisi olacak. Işın izleme teknolojisi ile birlikte bu oyun, sanal gerçekçilik için de destek vermeye başlayacak. Elusive Target Arcade ise yeni bir içerik olarak oyunculara sunuluyor. Bu oyun modunun nasıl çalışacağı Ocak 2022 içerisinde detaylandırılacak ama Elusive Target Arcade içeriğinin kalıcı olarak ekleneceği şimdiden söylendi.

Tahmin ediyoruz ki tüm bu içerikler, Ocak 2022 ve aynı senenin ilk çeyreği içerisinde oyuncuların karşısına çıkacak. 2022 senesinin ikinci çeyreğinde ise büyük bir güncelleme oyunculara sunulacak. Şimdilik bu güncellemenin detayları paylaşılmadı ama hemen yukarıdan görebileceğiniz görsel, güncelleme ile ilişkilendirildi. Muhtemelen bu güncelleme ile oyuna yeni haritalar eklenecek ve o haritalarda oyuncuların karşısına yeni hikayeler sunulacak. Peki, bu video oyununun ikinci senesi sizin ilginizi çekti mi? Seven Deadly Sins isimli birinci sene içerikleri oyunculardan ortalama yorumlar almıştı. Bakalım ikinci senede karşımıza neler çıkacak?