Geçtiğimiz gün Hitman markasının resmi Twitter hesabı ve yine aynı şekilde Warner Bros. Interactive Entertainment ekibinin resmi Twitter hesabı, 7 Haziran 2018 tarihinde önemli bir duyurunun yapılacağını belirten paylaşımlar yapmıştı. Bu duyurunun Hitman ile alakalı olduğunu biliyorduk. Bugün ise internet alemine, duyurulacak olan oyunun görseli sızdırıldı. Bu görsele göre oyunun adı direkt olarak Hitman 2 olacak.

Hitman 2

Ajan 47, Hitman 2 ile geri dönüyor olabilir

Sizlerin de yukarıdan görebileceği bu logo, Warner Bros. Interactive Entertainment ekibinin resmi internet sitesindeki kodlar arasında bulundu. Şimdi ise o kodlara ulaşılamıyor çünkü Warner Bros. Interactive Entertainment temizliğini yaptı. Zaten bu seriye ait bir oyunun geleceğini biliyorduk ama herkes bir önceki oyuna yeni bir sezonun geleceğini düşünüyordu. Şimdi ise oyunun direkt olarak Hitman 2 şeklinde çıkması, kafaları karıştırdı.

Şimdilik IO Interactive ekibinden de, Warner Bros. Interactive Entertainment ekibinden de resmi bir açıklama gelmedi. Gelmesine de gerek yok zaten. Çünkü dediğimiz gibi, bu oyunun duyurusu 7 Haziran 2018 tarihinde gerçekleştirilecek. Duyuru gerçekleştirildiği zaman da zaten resmi bilgileri alabileceğiz.

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster