Twitter üzerindeki resmi HITMAN profili üzerinden beklenen paylaşım yapıldı. Bu Twitter hesabını yöneten ekip, 7 Haziran 2018 tarihinde bir duyurunun yapılacağını açıkladı. Tesadüfe bakınız ki, Warner Bros. Interactive Entertainment ekibi de 7 Haziran 2018 tarihinde önemli bir duyuru yapacağını belirtti. Yani, bu hafta içerisinde yeni bir Hitman oyunu veya oyunun ikinci sezonunun duyurusunu alabiliriz efendim.

Hitman

Yeni bir Hitman duyurusu mu? Yoksa Superman mi?

Eğer dilerseniz yazımızın devamından bahsi geçen markanın ve Warner Bros. Interactive Entertainment tarafından paylaşılan gönderileri görebilirsiniz efendim. Özellikle Warner Bros. Interactive Entertainment ekibinin paylaşımına bakmanızı öneriyoruz çünkü bu paylaşımda, marka adına daha fazla ipucu bulunuyor. Öyle ki, Warner Bros. Interactive Entertainment tarafından paylaşılan gönderide bazı isimler geçiyor ve bu isimler, bahsetmiş olduğumuz oyununun birinci sezonunda bulunan önemli şirketlerin ismi.

Tüm bunlara rağmen oyuncular, Warner Bros. Interactive Entertainment tarafından paylaşılan bu gönderinin yeni bir Superman oyununu işaret ettiğini söylüyor. Bizler pek bu durumu anlamadık ama ekibin elinin altında bir de Superman oyunu bulunuyordu. Eğer HITMAN için ikinci sezonu göremezsek, Superman da görebiliriz tabii ki.

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster