Bu sene içerisinde çıkışını gerçekleştirecek olan Hitman 2 hakkında birçok yeni bilgi sızdırıldı. Bu bilgiler arasında ise oyunun geçeceği mekanlar, görevler ve çok daha fazlası bulunuyordu. Birazdan sizlere bahsedeceğimiz bu bilgilerin tabii ki doğruluğu bilinmiyor ama raporlara göre bu bilgiler, geliştirici ekibin sunucularından alındı. Dilerseniz şimdi bu bilgilere bir göz atalım.

Hitman 2

Hitman 2 ile Hindistan’a bile gideceğiz

Oyunun geliştirici ekibinin sunucularından sızdırılan bilgilere göre Hitman 2 ile Flamingo (Miami), Hippo (Bogota, Kolombiya), Mongoose (Mumbai, Hindistan), Sheep (Yeni Zelanda), The Ark (Kuzey Denizlerindeki bir bölge.) ve Skunk (Amerika) bölgelerine gideceğiz. Sızdırılan bilgilerin devamına göre Hindistan’daki görevimizde The Maelstrom diye birini öldürmemiz gerekecek. Bu kişi bir korsan kaptanı ve kendisinin birçok kötü işi bulunuyor.

Tabii ki oyunun geliştirici ekibinden direkt olarak sızdırılan bilgiler bu kadarı ile sınırlı değil. Bu sızdırmaları gerçekleştiren kişi bir PDF dosyası hazırladı ve bunu Google Drive üzerinden tüm internet alemine paylaştı. Bu dosya içerisinde oyunda bulunan tüm görevler, o görevlerde bulunan tüm karakterler ve bölümde toplanabilecek olan tüm özel ögeler görünebiliyor. Ayrıca bu PDF dosyasında ana hedeflerimiz, yan hedeflerimiz ve çok daha fazlası da görünüyor.

Demek istediğimiz şudur ki, eğer Hitman 2 oyununu daha oynamadan bitirmek istiyorsanız, bahsettiğimiz PDF dosyasına sizler de göz atabilirsiniz. Fakat oyunun sürprizinin kaçmamasını istiyorsanız, bu dosyadan uzak durmanızı öneriyoruz.