Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Hideo Kojima, Death Stranding için bir devam oyunundan bahsetti

Hideo Kojima, sıfırdan başlamaya hazır gibi görünüyor.

Geride bıraktığımız haftalar içerisinde PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro için çıkışını gerçekleştirmiş olan Death Stranding, öyle bir hikaye anlattı ki devam oyunu için pek bir açık nokta bırakmadı. Tabii ki bu hikaye kurcalanacak olsa mutlaka bir devam oyunu konusu bulunur ama Hideo Kojima, gerçekten bir devam oyunu yapmak istiyor mu? Bugün yaşanan bazı gelişmeler ile bu soruya cevap bulabiliriz.

Death Stranding

Death Stranding, muhtemelen bir devam oyunu olmadan yoluna bakacak

Hideo Kojima tarafından yapılan açıklamalara göre eğer kendisi Death Stranding için bir devam oyunu yapacak olursa; bu oyunda yine Norman Reedus ile çalışacağını ama her şeye sıfırdan başlayacağını belirtti. Sizlerin de anlayabileceği üzere Hideo Kojima, bu oyun için bir devam ürünü oluşturmak istediğini belirtmedi, sadece böyle bir ürün yapacak olursa ortaya çıkartılabilecek işten bahsetti.

Ortada böyle cümleler bulunuyorken, Death Stranding için kesinlikle bir devam oyunu gelecek diyemeyiz. Bu video oyunu, 4 senede geliştirildi ve Hideo Kojima, muhtemelen yeni projesinde de korku temasına yer verecek. Eğer o oyun da bir 4 senede geliştirilecek desek, bahsi geçen devam oyunu için önümüzde en az 6 sene var diyebiliriz. Tabii o da eğer Hideo Kojima bir devam oyunu yapmak isterse…

Tabii Hideo Kojima, bir sonraki oyununda önemli bir eksikliğe sahip olacak gibi görünüyor; ortaya çıkan bazı söylentilere göre Kojima Productions, yardımcı kurucusunu kaybetti. Bu yardımcı kurucunun adı Ken Imaizumi idi ve söylentilere göre Ken Imaizumi, şirketin üretmek istediği video oyunlarından memnun değildi. Söylentilerin devamına göre Ken Imaizumi, bahsi geçen video oyununun geliştirilme sürecinde de stüdyoda yer almıyordu. Fakat bu konuda yine de resmi bir veri yer almıyor.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x