Eğer Xbox Live Gold üyesi iseniz, önümüzdeki ayın ücretsiz Games with Gold oyunlarını kaçırmamanızı öneriyoruz. Daha biraz önce bu ücretsiz video oyunları açıklandı ve açıklamalara bakacak olursak, Xbox One ve Xbox 360 sahipleri Haziran 2018 içerisinde Assassin’s Creed Chronicles: Russia ve çok daha fazlasına sahip olabilecek. Eğer dilerseniz ücretsiz oyun listesinin tamamına hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

Games with Gold

Şimdi Xbox Live Gold ile Games with Gold abonesi olmanın zamanı geldi 

Xbox Wire üzerinden yapılan açıklamalara göre Haziran 2018 içerisinde Xbox One sahipleri Assassin’s Creed Chronicles: Russia, Smite Gold Bundle, Sonic & All-Stars Racing Transformed ve LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues oyunlarını kütüphanelere ekleyebilecek. Xbox 360 sahipleri ise Sonic & All-Stars Racing Transformed ve LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues oyunlarının sahibi olabilecek. Şimdi gelin, bu listeyi daha da detaylandıralım.

Assassin’s Creed Chronicles: Russia, sadece Xbox One sahiplerine 1 Haziran 2018 ile 30 Haziran 2018 tarihleri arasında ücretsiz sunulacak. Bu oyunun piyasa fiyatı 10 Dolar. 100 Dolar değerindeki Smite Gold Bundle ise yine sadece Xbox One sahiplerine 16 Haziran 2018 ile 15 Temmuz 2018 tarihleri arasında ücretsiz olarak sunulacak.

Sonic & All-Stars Racing Transformed isimli video oyunu, Xbox One ve Xbox 360 sahiplerine 1 Haziran 2018 ile 15 Haziran 2018 tarihleri arasında ücretsiz sunulacak. Bu yapıtın piyasaya fiyatı da 30 Dolar. Son oyun olan LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues da yine sadece Xbox One ve Xbox 360 sahiplerine ücretsiz verilecek. Bu oyunun ücretsiz verileceği tarihler ise 16 Haziran 2018 ile 30 Haziran 2018 arası olacak. Son olarak, bu oyunun piyasa fiyatı da 20 Dolar. Paket hakkındaki yorumlarınızı da bekliyor olacağız efendim. Bizleri yorumsuz bırakmayınız.

Etiketler:

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster