Halo Infinite oyununun çoklu oyuncu modu ücretsiz olacak

Halo Infinite, Xbox Series X konsolunda 120 FPS olacak.

Çok uzun bir süre önce değil, daha geçen gün söylentilerini duymuştuk. Bir perakendeciye göre Halo Infinite oyununun çoklu oyuncu modu ücretsiz olacaktı. Bugün ise resmi açıklama yapıldı ve söylentiler doğrulandı. Gerçektende bu oyunun çoklu oyuncu temelli içerikleri, tüm platformlarda ücretsiz olarak oynanabilecek. Yani, oyuncuların bu ikonik serinin yeni macerasına atılması için herhangi bir ödeme yapmasına gerek olmayacak. Resmi açıklamaya göre bu oyun, Xbox Series X üzerinde 120 FPS olacak ve yeni detaylar da sonra açıklanacak.

Halo Infinite

Halo Infinite, Xbox Live Gold gerektirecek mi?

Jeff Grubb, daha önce Xbox Live Gold sisteminin bir ay içerisinde kaldırılacağını söylemişti. Bugün ise Halo Infinite oyununun ücretsiz olması ardından bazı oyuncular, yorumlar yapmaya başladı. Bu yorumlara göre Microsoft, Xbox Live Gold sistemini kaldıracaktı ama bu sefer de Xbox Game Pass Ultimate sistemini zorunlu tutacaktı. Jeff Grubb ise bunun doğru olmadığını, Xbox Live Gold sisteminin tamamen kaldırılacağını ve yerine herhangi bir şeyin gelmeyeceğini; çoklu oyunculu oyunların, ücretsiz bir şekilde oynanabileceğini belirtti.

Microsoft, bilinçli olarak 1 senelik Xbox Live Gold aboneliğini satıştan kaldırdığı günden beri ortada çok heyecan verici söylentiler dolaşıyor. Bu söylentilere göre şirket, Xbox konsollarında çoklu oyunculu oyunlar için bahsi geçen aboneliği artık zorunlu tutmayacak; sistemin kendisi kullanımdan kaldırılacak. Şimdi ise Jeff Grubb tarafından verilen yeni bir bilgiye göre bu söylentiler gerçek ve 1 ay içerisinde de resmi açıklama yapılacak. Bu noktada da bizim tahminimize göre Microsoft, heyecan verici haberi, Xbox Series X için gerçekleştireceği üçüncü etkinliği sırasında verecek; yeni nesle olumlu haberlerle başlanacak.

Mavi Kol
Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x