Xbox Live Gold, 1 ay içerisinde kaldırılabilir

Bu sırada, Halo Infinite oyununun çoklu oyuncu modunun 120 FPS olacağı ve tamamen ücretsiz bir yapıya sahip olacağı da sızdırıldı.

Microsoft, bilinçli olarak 1 senelik Xbox Live Gold aboneliğini satıştan kaldırdığı günden beri ortada çok heyecan verici söylentiler dolaşıyor. Bu söylentilere göre şirket, Xbox konsollarında çoklu oyunculu oyunlar için bahsi geçen aboneliği artık zorunlu tutmayacak; sistemin kendisi kullanımdan kaldırılacak. Şimdi ise Jeff Grubb tarafından verilen yeni bir bilgiye göre bu söylentiler gerçek ve 1 ay içerisinde de resmi açıklama yapılacak. Bu noktada da bizim tahminimize göre Microsoft, heyecan verici haberi, Xbox Series X için gerçekleştireceği üçüncü etkinliği sırasında verecek; yeni nesle olumlu haberlerle başlanacak.

Xbox Live Gold

Tek iyi haber Xbox Live Gold için verilmeyebilir

Xbox Live Gold sisteminin kaldırılması ve çoklu oyunculu içeriklerin ücretsiz olması, kesinlikle çok güzel bir şey ama yeni nesil için Microsoft cephesinin çok daha önemli planları bulunuyor olabilir. Öyle ki bir perakendecinin sızdırmasına ve ondan sonra da internet aleminde çıkan birçok farklı rapora göre Halo Infinite oyununun çoklu oyuncu modu tamamen ücretsiz olacak; herkes bu modu deneyebilecek. Bu modun, Xbox Series X konsolunda 120 FPS olarak çalışacağı ve savaş bileti sistemine sahip olacağı da sızdırılan bilgiler arasında yer alıyor tabii ki. Aynı zamanda, bu markaya tamamen yeni olan bazı karakter özelleştirme sistemleri ve daha fazlası da oyunculara sunulacak gibi duruyor.

Bu sırada, Halo Infinite oyununun geliştirici ekibi, oyunlarının olumsuz karşılanan grafikleri hakkında da konuştu. Ekibin söylediğine göre hedef, klasik Halo oyunlarının görünümünü yakalayabilmek idi. Stüdyo, görsellik konusunda bu kadar sert eleştiriler beklemediklerini ve eleştirilere rağmen genel anlamda sanat tasarımı yolunu değiştirmeyi planlamadıklarını belirtti. Buna karşılık oyunun grafik kalitesini ve performansını iyileştirmek için bazı adımlar atılacak. Ayrıca gösterilmiş olan demonun birkaç hafta önce oluşturulduğu da belirtildi.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x