Halo Infinite için Battle Royale modu listelendi

Daha önce Halo Infinite oyununa Battle Royale modunun gelmeyeceği hakkında iddialı açıklamalar yapılmıştı.

Daha önce bazı listelemeler aracılığı ile Halo Infinite oyununun çoklu oyuncu modunun ücretsiz olacağı sızdırılmıştı. Bundan kısa bir sonra da resmi açıklama yapılmıştı; söylentiler doğrulanmıştı. Şimdi ise aynı video oyununun Japonya temelli Microsoft Store üzerindeki sayfada oyunun türü Battle Royale Shooter olarak listelendi. Bu durum, birçok oyuncunun dikkatini çekti. Eğer ortada bir çeviri hatası bulunmuyorsa, temel oyunun içerisinde, muhtemelen çoklu oyuncu modunda bir Battle Royale modu göreceğiz gibi duruyor.

Halo Infinite

Halo Infinite için Battle Royale modu gelmeyecek denmişti

Daha önce geliştirici ekip ile yapılan bir röportajda, Halo Infinite oyununa Battle Royale gibi bir modun gelip, gelinmeyeceği hakkında sorular sorulmuştu. Geliştirici ekip ise, “Bizim bildiğimiz tek BR, Battle Rifle.” demişti. Yani, ekibin Battle Royale gibi bir mod için planı yoktu. Yine de geçmiş söylentilere göre bu oyunun çoklu oyuncu modunda savaş bileti gibi sistemler ve daha fazlası yer alacaktı. Eğer bu yapıt, günümüz çevrim içi servislerinin ayak izlerini takip edecekse, Battle Royale modu gerçekten planlanmış olabilir efendim.

Halo Infinite oyununun önümüzdeki 10 sene için bir temel atacağını göz önünde bulundurursak, Microsoft ve geliştirici stüdyo, Battle Royale modunun popülerliği tamamen ortadan kalkmadan önce en azından bir test sürüşü yapmak isteyebilir. Bu sebepten ötürü de oyunun çıkış döneminde olmasa da belki 2021 veya 2022 seneleri civarında böyle bir destek görebiliriz. Açıkçası, Halo evrenine ait çevrelerde, evrenin karakterleri, silahları ve ekipmanları ile bir Battle Royale deneyimi yaşamak eğlenceli olabilir diye düşünüyoruz.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x