Mavi Kol, gönüllü yazarlar arıyor. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Halo Infinite, Battle Royale yerine dev bir savaş modu bulundurabilir

Halo Infinite için söylentiler ortaya çıkmaya devam ediyor.

Daha önce ortaya çıkan söylentilere göre Halo Infinite, bir Battle Royale modu bulunduracaktı. Yalnız bu söylentiler, oyunun geliştirici ekibi tarafından birkaç kez yalanlanmıştı. Şimdi ise ortaya çıkan başka bir söylentiye göre Battle Royale modu gerçekten geliştiriliyordu ama bu sürecin ortasında odak noktasını başka bir yere taşımak istedi geliştirici ekip. Bu yüzden de Battle Royale modu için çalışmalar iptal edildi ve onun yerine dev bir savaş modu oluşturulmaya başlandı. Söylentilere göre bu savaş modunda araç kullanımı, Battlefield oyunlarında olduğu gibi grup sistemi ve çok daha fazlası yer alacak.

Halo Infinite

Halo Infinite ne gibi içeriklerle gelecek?

Klobrille tarafından yapılan açıklamalara göre Halo Infinite oyununda Battle Royale modu olmayacak ama onun karşılığında Forge, ciddi anlamda geliştirilmiş olacak. Bu sayede oyuncular eğer isterse, kendi Battle Royale modlarını Forge aracılığı ile oluşturabilecek. Tabii ortadan kaybolan Battle Royale modunun yerine de muhtemelen Battlefield oyunlarından ilhamı alınmış olan büyük takımlı savaş modu gelecek. Daha önce de dediğimiz gibi bu modda sadece askerler değil, araçlar da savaşacak ve takımlar oldukça büyük bir yapıya sahip olacak. Düzen için de bu takımlar, kendi aralarında gruplara bölünecek.

Halo Infinite, orijinal olarak 2020 senesinde piyasaya sürülecekti ama oyuna gelen olumsuz tepkiler yüzünden 2021 senesine bir ertelenme yaşanmıştı. Ardından da geliştirici ekip, oyunlarının 2021 senesinin sonbahar dönemini hedeflediğini resmi olarak açıklamıştı. Bu oyunun çoklu oyuncu modunun ücretsiz bir şekilde geleceği halihazırda biliniyor ve böylesine büyük bir savaş modu ve yepyeni bir seviyeye çıkartılmış olan Forge özelliği, mutlaka oyuncuların ilgisini çekecektir diye düşünüyoruz. Peki, bu konu hakkında sizlerin herhangi bir yorumu bulunuyor mu? Cevaplarınızı büyük bir merakla bekliyor olacağız.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x