Geçtiğimiz gün PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro kullanıcılarına, ücretsiz bir şekilde H1Z1: Battle Royale oyunu sunuldu. Tabii bu oyun, açık beta adı altında konsollarımıza geldi. Bizler de elimizdeki PlayStation 4 Pro konsolunu kullanarak, sizlere bir ilk izlenim videosu çekmek istedik. Eğer dilerseniz bahsetmiş olduğumuz videoyu, yazımızın en altından sizler de izleyebilirsiniz.

H1Z1

Eğer video izlemek size göre değilse veya daha detaylı bir içerik bekliyorsanız, önümüzdeki günlerde yine H1Z1: Battle Royale oyununun açık beta sürecine yönelik olan bir ön inceleme yazısı paylaşacağız. Bu yazımız tabii ki internet sitemiz üzerinden yayımlanacak ve detaylı olacak. İlk izlenimimizi sadece videolu olarak bulabileceksiniz, ön inceleme yazımız da doğal olarak sadece yazılı olarak kalacak. Onun için bir video çekmeyi düşünmüyoruz.

H1Z1: Battle Royale için yayımladığımız videodan bahsedelim şimdi de

Bahsetmiş olduğumuz videomuzda, sizlere 10-15 dakika civarında saf oynanış görüntüleri ile birlikte ilk izlenimlerimizi sunuyoruz. Oyunu her ne kadar PlayStation 4 Pro üzerinde 1080p/60 FPS olarak oynamış olsak da, videomuz ne yazık ki 1080p/60 FPS değil. Üretmiş olduğumuz içeriği YouTube platformuna daha rahat yükleyebilmek adına kaliteyi 720p/30 FPS değerlerine çekmek zorunda kaldık. Yine de videomuzun izlenmeyecek bir halde olduğunu düşünmüyoruz. Dilerseniz şimdi videomuz ile sizleri baş başa bırakalım.

Etiketler:

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster