PlayStation Blog üzerinden yapılan bir açıklama ile öğrenmiş olduk ki, H1Z1: Battle Royale oyununun PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro üzerindeki açık beta süreci yarın başlıyor. Oyun, bir açık beta olarak PlayStation Store sistemine ekleneceği için konsol sahibi olan herkes, bu açık beta sürecine katılabilecek. Yalnız bu noktada belirtmek isteriz, bahsetmiş olduğumuz açık betayı oynayabilmek için bir PlayStation Plus aboneliğine ihtiyacınız var mı, yok mu bilemiyoruz. Bu sorunun cevabı, açık beta listelendiği zaman ortaya çıkacaktır. Fakat şu an sistem üzerinde açık beta süreci listelenmiş değil.

H1Z1

H1Z1: Battle Royale, sonunda konsola geliyor

Eğer H1Z1: Battle Royale oyununun PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro üzerindeki açık beta sürecine katılamayacaksanız, sakın üzülmeyin. Çünkü bizler, oyunun bu sürecini oynayıp, hafta bitmeden sizlere bir ön inceleme yazısı sunmayı planlıyoruz. Ayrıca bu hafta birkaç farklı ve büyük oyunun da incelemesini sizlere sunacağız. Muhtemelen bunların hangi oyunlar olduğunu zaten tahmin etmişsinizdir efendim.

Son olarak, PlayStation Blog üzerinde yapılan bu H1Z1: Battle Royale duyurusunda, bir de bazı ipuçları bulunmakta. Şimdi sizlere o ipuçlarını özetlemek istiyoruz. Bu ipuçlarından bir tanesi, oyun mekaniklerini öğrenmek ile alakalı. Yapılan açıklamalara göre oyun içerisinde bir eğitim alanı bulunuyor ve bu alanda, oyunun oynanış mekaniklerini rahatlıkla öğrenebiliyorsunuz.

Bir başka ipucuna göre ise oyunun en başında sadece 2 adet silahı çantamızda bulundurabiliyor olmamız ile alakalı. Yalnız, oyun içerisinde 1. seviye ve 2. seviye çanta bulabilirsek, 4 adet silaha kadar öge taşıyabiliyoruz yanımızda. Eğer kendinize silah bulamıyorsanız da; hem radyo telsizlerini, hem de havadaki uçakları iyi takip edin. Çünkü radyo telsizleri, oyunun içerisinde saklanmış olan kutuları size tarif ediyor olacak. Uçakların ise ne yaptığını söylememize gerek yok sanırım.

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster