Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

Grand Theft Auto Online oyununa gazino geliyor

Grand Theft Auto Online, aktif olarak desteklenmeye devam ediyor.

Düzenli olarak yeni içeriklerle desteklenen Grand Theft Auto Online, çıktığı günden beri bir noktasını hiç kullanamıyordu. Bu nokta ise gazino idi. Oyunda oldukça büyük ve içi tasarlanmış halde bir gazino bulunuyordu ama oyuncuların doğal yollarla buralara girebilmesi mümkün değildi. Oyuncular da güncelleme bekliyordu. Şimdi ise GTA Online için o güncelleme sonunda geliyor.

GTA Online

GTA Online oyununda artık kumar oynamak mümkün olabilir

Rockstar Games, şimdilik Grand Theft Auto Online oyununa gelecek olan gazino güncellemesi hakkında hiçbir detay paylaşmadı. Elimizde sadece Twitter üzerinden yayımlanmış, 10 saniyelik bir video bulunuyor. Bu videoyu, haberimizin en altından sizler de izleyebiliyorsunuz. Bunun haricinde ne yazık ki hiçbir bilgi sahibi değiliz.

Karşımızda olan ekip Rockstar Games. Bu sebepten ötürü de en geç 3 hafta içerisinde, bir çarşamba gününde bu güncellemenin duyurulacağını düşünüyoruz. Rockstar Games, genelde yeni güncellemeler için gizemli bir video yayımladıktan birkaç hafta sonra, haftanın tam ortasında güncellemeyi duyuruyor. Bu duyuru, uzunca bir video ve gerekirse yazılı detaylar ile yapılıyor. Duyuru ardından birkaç hafta sonra da güncelleme çıkıyor.

Peki, bu durum hakkında sizler neler düşünüyorsunuz? Grand Theft Auto Online oyununa gelecek olan gazino, sizi heyecanlandırdı mı? Eğer oyunu bıraktıysanız, bu güncelleme ile geri dönmeyi planlıyor musunuz veya halihazırda oynuyorsanız, güncelleme için ne gibi hazırlıklarınız olacak? Dediğimiz gibi, yorumlarınızı mutlaka bekliyor olacağız efendim.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir