Grand Theft Auto Online için The Cayo Perico Heist duyuruldu

Grand Theft Auto Online oyununa yepyeni bir harita, The Cayo Perico Heist ile geliyor.

Çok uzun zamandır söylentilerini duyduğumuz, Rockstar Games tarafından da daha önce ipuçları verilmiş olan o büyük güncelleme, sonunda Grand Theft Auto Online için duyuruldu. Bu güncelleme 15 Aralık 2020 tarihinde oyundaki yerini alacak ve oyuncuların karşısına The Cayo Perico Heist isimli yeni bir soygun görevini çıkartacak. Bu soygun görevinde, dünyanın en tanınan uyuşturucu satıcısının yer aldığı bir adaya gideceğiz ve o adayı ele geçirmeye çalışacağız. Bahsi geçen ada ise GTA Online oyununa tamamen yeni olarak eklenecek. Yani, oyunculara yeni bir harita sunuluyor olacak.

GTA Online

GTA Online, seneyi çok büyük bir güncelleme ile kapatacak

Cayo Perico, dünya üzerindeki en güvenli adalardan bir tanesi olarak geçiyor. Yine de oyun içerisinde gerekli araştırmayı yapıp, adaya nasıl girileceğini bulmamız gerekiyor. Rockstar Games, bu noktada oyunculara bolca seçenek verecek ve adaya farklı şekillerde yaklaşabileceksiniz. Buna gizlilik veya bol gürültülü aksiyon da dahil olacak. Ardından da adanın içerisinde bolca kanıt, sanat eseri, uyuşturucu parası ve altın bulup, Los Santos tarafına sağlıklı bir şekilde geri dönmemiz gerekecek. Böylece de Grand Theft Auto Online oyununun yeni soygun görevinin üstesinden gelmiş olacağız.

GTA Online oyununun içerisindeki diğer soygun görevlerinde olduğu gibi; kendi takımımızı, silahlarımızı filan seçebileceğiz ama böylesine güvenli bir adaya girerken, bazen daha az kişi olmak çok daha rahat hareket ettirebilir sizleri. İşte tam da bu sebepten ötürü, The Cayo Perico Heist isimli yeni soygun, tamamen tek oyunculu olarak oynanabilecek. Yani, bu çevrim içi oyunu tek başınıza oynuyorsanız, 15 Aralık 2020’den sonra sizlerin de rahat bir şekilde tamamlayabileceği bir soygun görevi oyuna eklenecek. Yalnız, bu güncelleme sadece bir soygun görevini oyuna eklemeyecek.

The Cayo Perico Heist, soygun sırasında kullanılabilecek olan bolca farklı şeyi ve daha fazlasını size sunacak. Yeni silahlar, yeni araçlar, yeni taktikler, yeni sosyal alanlar, 100’den fazla şarkı ile gelen yeni radyo kanalları ve haberimizin en tepesindeki tanıtım videosunun sonunda da görebileceğiniz üzere zırhlı bir denizaltı, elde edilebilir olacak. Bu denizaltı, ana üs olarak kullanılabilecek ve oyunculara güncellemeyle birlikte çok daha fazla sürpriz sunulacak. Grand Theft Auto Online, 2020 senesini böylesine büyük bir güncelleme ile kapatacak; oyuncular, bu duyuru ile ciddi bir şekilde heyecanlandı bile.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x