İnsanın elinde oyun kalmadığında, her şeyi oynayıp bitirdiğinde veya bitirmeden sıkılıp bıraktığında, özellikle hayatının büyük kısmı oyunlar ile geçiyorsa kesinlikle çok fena bir bunalım kaplayabiliyor içini. Böyle dönemlerde, insan yana döne oyun arıyor. Eğer bu aralar böyle bir bunalım içerisindeyseniz, birazdan vereceğimiz haberler sizi bayağı rahatlatacaktır. Tabii, bu vereceğimiz haberler, özellikle PC platformunu kullanan oyuncuları ilgilendiriyor. Zira, haberimizin ana konuğu, GOG sitesinin ta kendisi.

GOG

GOG, oyuncuları mutlu etmeye doyamıyor

Henüz birkaç gün önce, GOG ekibi biz oyuncular için müthiş bir kıyak geçme kararı aldı. Aldıkları karar ile de, siteleri üzerinde istek listesine en çok alınan 150 oyun üzerinde indirim yapmaya başladı. GOG ekibi tarafından yapılan bu indirim, 23 Nisan 2018 tarihine kadar da devam edecek. Asıl bomba, site üzerindeki indirimin süresinden ziyade, indirime girmiş olan oyunların listesi. Eminiz ki, indirimde bulunan 150 oyundan en az 100 tanesi, sizlerin yüzünü güldürmeyi başaracak. Bunu da elbette, sizler gibi oyuncular olarak, kendi tecrübelerimize dayanarak söylüyoruz rahatça.

İndirime giren oyunlar listesinde, Divinty: Original Sin 2, The Witness, Baldur’s Gate 2: Enhanced Edition, Grim Dawn, Superhot, Darkest Dungeon, Ghost of a Tale, The Legend of Heroes: Trails in the Sky the 3rd ve daha nice isimler bulunuyor. Yapılan indirim oranları ise, %80’leri görüyor. Bu da, fiyat etiketlerinin resmen bedava olarak görünmesine sebep oluyor. Eğer cebinizde harcayacak bir miktar paranız varsa ve ne yazık ki oynayacak oyununuz kalmadıysa, GOG tarafından sunulan bu güzel indirime kesinlikle göz atmanızda fayda var.

Eğer bizim bu indirimler hakkındaki düşüncelerimizi soracak olursanız da, kesinlikle kaçmaması gerektiğini düşündüğümüz fırsatlardan bahsedebiliriz. Her şeyden önce, The Witcher 3: Wild Hunt, kesinlikle kaçmaması gereken bir fırsat. This War of Mine, Divinity: Original Sin 2, The Witness, Baldur’s Gate 2: Enhanced Edition, Grim Dawn, Darkest Dungeon, Shadow Warrior 2, Vampire: The Masquerade – Bloodlines ve Superhot, eğer elinizde oynayacak oyununuz kalmadıysa, kesinlikle göz önünde bulundurmanızı tavsiye edeceğimiz isimler. Unutmayın, indirimler 23 Nisan 2018 tarihi ile birlikte son bulacak.

Etiketler:

,