Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint ile oyunculara sunulacak olan Raid detaylandırıldı

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint ile seride ilk defa oyunculara Raid tipi bir aktivite sunulacak ama bu ne neyi işaret ediyor?

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint, içerisinde bolca oyun sonu aktivite bulunduran bir yapıt olacak. Bu oyun sonu aktivitelerden bir tanesi de Raid tipi içerikler olacak. Ubisoft ise geçen günlerde bir açıklama yaparak, oyunlarında bulunacak olan bu içerikleri detaylandırıdı. Dilerseniz, oyunun geliştiricileri tarafından yapılan açıklamaların küçük bir özetini, hemen aşağıdan sizler de görebilirsiniz.

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint oyununda özel bir ada bile var

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint oyununun geliştiricilerinden gelen açıklamalara göre stüdyolar, bu oyunun oyun sonu içeriğine çok önem veriyor. Raid tipi içerikler de oyun sonunun bir parçası ve bu aktiviteler kesinlikle çizgisel bir yapıda değil. Açıklamalara göre oyunda sadece Raid içerikleri için hazırlanmış bir ada bulunuyor. Yarı açık dünya stiline sahip olan bu ada, eşli oyuncu temelli ve oldukça zor olan Raid içeriklerine ev sahipliği yapıyor.

Açıklamaların devamına göre bu adada 1’den fazla bölüm sonu karşılaşması, bir volkan ve çok daha fazlası bulunuyor. Ubisoft, bu konuda bir detay vermedi ama bize soracak olursanız, o volkan patlayabilecek ve adayı çok daha zorlu kılacak. Ayrıca açıklamalara göre sadece bu Raid adası için en baştan beri çalışan, özel bir takım bulunuyor. Yani, bu adanın ne kadar önemli olduğunu Ubisoft bizlere hissettirmeye çalışıyor.

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint oyununda bulunacak olan Raid tipi aktiviteler, oyunculara özgürlük sunacak. Tom Clancy’s Ghost Recon serisinin geleceğinde de bulunacak olan bu aktiviteler, oyuncuları sıkmayacak ve oyunculara, oyun sonunda yapabilecek bolca şey sunacak. En azından Ubisoft, durumun bu şekilde olmasını umut ediyor.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir