Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint, ülkemizde ön siparişe açıldı

Böylesine yüksek fiyatlara alışabilmek pek mümkün değil.

Geride bıraktığımız günlerde Ubisoft tarafından duyurulmuş olan Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint, ülkemizde ön siparişe açıldı. Yalnız, eğer bu video oyununa ön sipariş vermeyi planlıyorsanız, yüksek fiyatlarla karşılaşmaya hazır olmanızı öneriyoruz. Eğer dilerseniz bu fiyatları ve oyunun ön siparişi hakkındaki detayları, haberimizin devamından da sizler görebilirsiniz.

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint, 650 TL’ye kadar çıkabiliyor

Dilerseniz öncelikle oyunun PlayStation 4 sürümü hakkında bilgiler verelim. PlayStation Store üzerinde bu video oyununa ait 3 farklı sürüm bulunuyor. Bu sürümler; standart sürüm, altın sürüm ve nihai sürüm olarak geçiyor. Oyunun standart sürümünde 470 TL gibi bir fiyat etiketi bulunuyor. Bu paketin temelinde herhangi bir hediye yok ama eğer ön sipariş gerçekleştirirseniz, Sentinel Corp. paketinin ve betaya garanti erişim hakkının sahibi olabiliyorsunuz.

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint için karşımıza çıkan altın sürüm ise 600 TL olarak görünüyor. Eğer bu pakete ön sipariş verirseniz, aynı şekilde Sentinel Corp. paketinin ve betaya garanti erişim hakkının sahibi olabiliyorsunuz. Bunlara ekstra olarak oyunun altın sürümünde Year 1 Pass ve oyuna 3 gün erkenden erişim hakkı bulunuyor. Bu iki hediyeyi, oyuna ön sipariş vermeseniz de alabiliyorsunuz.

Bu oyunun en pahalı sürümü ise 650 TL’lik fiyat etiketi ile nihai sürüm. Bu sürümün de ön sipariş hediyeleri tamamen aynı. Nihai sürüme özel olan hediyeler ise oyuna 3 gün erkenden erişim, Year 1 Pass, Survivor paketi, Kutsal Ülke görevi ve Off-Road paketi olacak. Bu sırada, Microsoft Store üzerinde bu yazdığımız neredeyse her şeyin geçerli olduğunu söyleyelim. Xbox One sahipleri için Microsoft Store üzerindeki tek fark, bu oyunun standart sürümünün 566 TL olması.

Tabii bir de bu video oyununun PC sürümü var. Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint, PC için Epic Games Store üzerinde satılıyor ve en uygun fiyatlar da burada karşımıza çıkıyor. Oyuna ait ön sipariş hediyeleri ve sürüm hediyeleri tamamen aynı fakat standart sürüm 309 TL, altın sürüm 509 TL ve nihai sürüm de 569 TL olarak satılıyor. Bu oyunun PC üzerindeki nihai sürümünün, Xbox One üzerindeki standart sürüm ile neredeyse aynı fiyata sahip olması, konsol oyuncuları için gerçekten üzücü.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir