Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint oyununa Project Titan içeriği eklendi

Bakalım bu yeni içerik, oyuna olan eleştirileri geri püskürtebilecek mi?

Çıkışını 4 Ekim 2019 tarihinde; PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için gerçekleştiren Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint oyununun oyuncularını sevindirecek bir haberle yine birlikteyiz. Bu yapıma ücretsiz olarak yeni bir Raid tipi içerik olan Project Titan eklendi. İnternet sitemizde inceleme yazısını bulabileceğiniz ve genel anlamda beğeni kazanamayan bu yapıma gelen yeni içerikler, bakalım oyunun kaderine etki edecek mi, diyerek sözlerimize alt satırlarımızda devam edelim. 

Ghost Recon Breakpoint oyununa Project Titan içeriği eklendi

Ghost Recon Breakpoint oyununun içerikleri artıyor

Üst bölümde kısaca değindiğim gibi Ghost Recon Breakpoint oyununa yeni bir içerik ekleyen güncelleme yayımlandı. Bu güncellemeyle birlikte bu yapımdaki ilk Raid olan Project Titan, oynanabilir hale geldi. Bu içeriği deneyimlemek isteyen oyuncuların 150 Gear Score değerinin üzerinde olmaları gerekiyor. Bunun yanında, oyuncuların bu içeriği 250 Gear Score değerinin üzerinde seviyelerle oynaması, geliştirici ekip tarafından öneriliyor.

Haberimize konu olan içerikle ilgili videoyu, haber yazımızın en süt kısmından seyredebilirsiniz. Bu Raid içeriğinde, Auroan takımadalarındaki aktif bir yanardağa sahip olan Golem Adası’na gidiliyor. Zorlu doğa koşullarına sahip olan bölgede geniş güvenlik önlemlerine sahip olan bir Skell Tech üssü yer alıyor. Tehlikeye giren bu üs ile birlikte farklı durumlar bölgede kol geziyorken, görevin eğlenceli bir yapı sunacağı tahmin ediliyor.

Bu arada, Project Titan içeriğiyle birlikte güçlü silahlar, çeşitli teçhizat ve pek çok eşya da oyun alanında bulup toplanabilecek. Assault, Panther, Sharpshooter ve Field Medic sınıfları için pek çok kozmetik unsurun da bahsettiğimiz içerikler birlikte oyuna ekleneceğini söyleyelim. Bölüm sonu canavarlarını yenen oyuncuların, bu sınırlara ait özel giysi setlerini kazanacağını da sözlerimize ekleyelim.    

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x