Gearbox Software, önümüzdeki günlerde duyuracağı üçüncü oyunu göstermiş olabilir

Nintendo Switch için Borderlands 2 mi gösterildi?

Gearbox Software, Twitter üzerinden birkaç gündür yeni oyun duyurularının işaretini veriyor. Şöyle bir geçmişe dönecek olursak, birkaç gün önce bu stüdyo ilk olarak, muhtemelen Borderlands 3 için ilk ipucunu vermişti. Ondan bir gün sonra da muhtemelen We Happy Few için ek paket veya Battleborn 2 için ipuçları verilmişti. Şimdi ise Nintendo Switch için Borderlands 2 gösterilmiş olabilir.

Gearbox Software, önümüzdeki günlerde duyuracağı üçüncü oyunu göstermiş olabilir

Bu sefer yeni bir oyun yerine yeni bir sürüm göstermiş olabilir Gearbox Software

Bahsetmiş olduğumuz geliştirici ekip, Twitter üzerinden yine bir görsel paylaştı. Bu görsel, piksel piksel bir haldeydi. Bu yüzden de aslında bu stüdyonun oyunlarını ve karakterlerini tanımıyorsanız, piksellerden bir şey çıkartmak oldukça zor. Fakat karakterleri biliyorsanız ve hatta Borderlands 2 oyununu oynadıysanız, bu görseli anlamanız oldukça kolay.

Stüdyo tarafından paylaşılan piksel piksel görselde Maya ve Shrine of the Gunbringer görünüyor. Bu yüzden de internet alemindeki birçok oyuncu, önümüzdeki haftalarda gerçekleşecek olan oyun etkinliğinde Borderlands 2 oyununun Nintendo Switch sürümünün duyurulacağını düşünüyor. Bize soracak olursanız, bu oyunun Nintendo Switch sürümü haricinde Remastered bir oyun da karşımıza çıkabilir ve bu oyun, yeni duyurulacak olan Borderlands 3 ile aynı paketin içine bile girebilir.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir