Gearbox Software, Borderlands 3 haricinde başka bir oyunda duyuracak

Acaba We Happy Few için bir ek paket mi gelecek? Yoksa, Battleborn serisi tekrar mı canlandırılacak?

Sizlere geçen gün bir haber sunmuştuk. Bu haberimizde, birkaç hafta sonra gerçekleşecek bir video oyunu etkinliğinde, Borderlands 3 oyununun duyurulabileceğini söylemiştik. Bu duyuru tabii ki de Gearbox Software tarafından yapılacaktı. Bugün ise anladık ki Gearbox Software, tek bir duyuru ile yetinmeyecek ve etkinlik sırasında farklı bir video oyunu daha duyuracak.

Gearbox Software, Borderlands 3 haricinde başka bir oyunda duyuracak

Borderlands 3 haricinde başka hangi oyun duyurulabilir?

Gearbox Software, hemen yukarıdan görebileceğiniz görseli, Twitter üzerinden bir açıklama yaparak paylaştı. Bu açıklamada da, yeni bir oyunu göstermenin zamanının geldiği belirtildi. Tabii ki görsel hakkında daha fazla detay verilmedi ama oyuncular, yorumlarını dile getirmeye başladı bile.

Reddit, ResetEra ve Twitter gibi platformlara bakacak olursak, görseli gösterilmiş olan video oyunu yeni bir Battleborn olabilir. Dağıtımcı ve geliştirici ekip, Battleborn serisi hakkında yeni bir şeyler göstereceklerini daha önceden duyurulmuştu. Bu sebepten ötürü aslında oyuncular haklı olabilir ama tek tahmin, bu seri üzerinde de değil tabii ki.

Battleborn haricinde oyuncular, We Happy Few serisine ait bir şeylerin olabileceğini de tahmin ediyor; yayımlanmış olan görsel, birçok oyuncuya We Happy Few oyununu hatırlatıyor. Bu oyunu Gearbox Software geliştirmemişti ama dağıtımcılığını ekip sağlamıştı. We Happy Few haricinde bir de yepyeni bir seriye ait tahminler de bulunuyor.

Peki, sizler bu görsel hakkında ne düşünüyorsunuz? Gearbox Software, önümüzdeki haftalarda gerçekleştirilecek olan video oyunu etkinliği sırasında Borderlands 3 haricinde başka nasıl bir video oyunu duyurabilir? Sizce bu görsel, yeni bir oyun serisine mi ait? Yoksa karşımıza, halihazırda piyasada olan bir seri için yeni bir oyun mu gelecek? Dediğiniz gibi, yorumlarınızı mutlaka bekliyor olacağız.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir