Fortnite oyununun yeni konuğu Kenshi Yonezu olacak

Fortnite için yeni bir canlı etkinlik geliyor.

Japon asıllı yıldız şarkıcı ve besteci olan Kenshi Yonezu, Fortnite oyununda Çılgın Parti için özel olarak hazırlanan video ön gösterim etkinliği için Ana Sahne ile oyuncuların karşısına çıkıyor! Kenshi Yonezu, yeni albümü olan STRAY SHEEP setinden taze çıkmış parçalarıyla ve diğer sevilen şarkılarıyla sizi ses dalgalarında kaybolacağınız bir yolculuğa çıkarıyor. Oyuncular ise tüm bu gösteriyi isterlerse canlı olarak izleyebilecek. Konu hakkındaki gerekli detaylar ise haberimizin devamında yer alıyor. Konuyla ilgiliyseniz, mutlaka göz atmanızı öneriyoruz efendim.

Fortnite

Fortnite, konserlere ve canlı etkinliklere devam ediyor

Çılgın Parti içerisindeki Ana Sahne bölgesinde videolu ön gösterim etkinliğini yakalayabileceğiniz saatler yine uygun olacak. Yer kapmak için yarım saat erken gelmeyi unutmayın. 7 Ağustos 2020 tarihinde, Türkiye saati ile 14.00; 7 Ağustos 2020 tarihinde, Türkiye saati ile 20:00 ve 8 Ağustos 2020 tarihinde, Türkiye saati ile 02:00’da gerçekleştirilecek bu etkinlik. Kenshi Yonezu isimli sanatçının Çılgın Parti içerisindeki gösterisini kutlamak için 7 Ağustos 2020 tarihinde, Türkiye saati ile 03.00’dan 8 Ağustos 2020 tarihine, Türkiye saati ile 03.00’a kadar bu video oyununa gelen tüm oyuncular ücretsiz bir sancak kazanacak.

Eğer içerik üretiyorsanız lütfen, Çılgın Parti içerisinde kaydedeceğiniz içeriklerin, videonuz üzerinden para kazanmanıza engel olacak sesler içerebileceğini unutmayın. Aynı zamanda Çılgın Parti içerisine erkenden gidin ve yerinizi ayırın. Epic Games ekibinin hedefi mümkün olan herkesi gösteriye almak ama seyirci sınırı tamamen dolarsa lütfen tekrar yayınlarımızdan birine katılın. En azından Epic Games ekibi bu yönde bir öneri sunuyor.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x