Final Fantasy VII Remake için 4K çözünürlükte oynanış videoları yayımlandı

Baştan aşağıya yenilenen grafikleri ve oynanış mekaniklerini bu kez daha yakından görebiliyoruz bu video oyununu.

Bildiğiniz üzere Tokyo Game Show 2019 başladı ve özellikle Japon geliştiricilerine ait video oyunlarıyla ilgili yeni içerikler gelmeye başladı. Yeni gelen içeriklerden bir tanesi, başlıktan da anlayacağınız üzere Final Fantasy VII Remake oldu. Bu yapıma ait 2 adet videonun yayımlandığını söyleyelim. Bir videonun da Final Fantasy 7 Remake oyununun demosunun tamamının oynanışını gösterdiğini belirtip, haber yazımızın devamına geçelim.

Final Fantasy 7 Remake için 4K çözünürlükte oynanış videoları yayımlandı

Final Fantasy 7 Remake, muhteşem görünüyor

Üst kısımda bahsettiğimiz gibi Final Fantasy VII Remake için yayımlanan iki videoyu sizlerle paylaşmak istiyoruz. Aslında, Tokyo Game Show 2019 sırasında, bu yeniden yapım oyunuyla ilgili pek çok video paylaşıldı fakat bunların pek çoğu oynanabilir demosundaki görüntülerden oluşmaktaydı. Haber yazımızın en alt kısmından, bahsettiğimiz demonun tamamının oynanışını seyredebilirsiniz. Bu arada, yine başlığımızda göreceğiniz üzere videoyu 4K çözünürlük seçeneğiyle seyredebilirsiniz.

Final Fantasy VII Remake oyununun demosundan alınan görüntülere göz attığımızda ortaya gerçekten de başarılı bir işin çıktığını görebiliyoruz. Yeniden yapımlar, bazen eski oyunun grafiklerini düzelterek, bazı küçük eklentiler yaparak gelirler. Oysa burada bir yapımın en baştan geliştirildiği, tamamen yeni mekaniklerin üzerine oturtulduğu gözler önüne seriliyor. Özünde belki aynı hikayenin parçalarını verecek olan yapımın, ana oyundaki grafiklerle ve seslerle alakasının olmadığını bir kez daha hatırlatalım.

İzleyebileceğiniz diğer videoda ise Tokyo Game Show 2019 için hazırlanan tanıtım görüntülerinin derlemesini bulunuyor. Burada oynanış görüntüleriyle birlikte bazı sinematikleri beraberce gözlemleyebiliyoruz. Öte yandan izleyeceğiniz görüntülerde PlayStation 4 kontrolcüsüne uygun olarak hazırlanan kontrol bölümlerini de fark edeceksiniz. Haberimize konu olan yapım, 3 Mart 2020 tarihinde PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro için çıkışını gerçekleştirecek.

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir