Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

Final Fantasy VII Remake, ülkemizde ön siparişe açıldı

Final Fantasy VII Remake oyununun artık satın alınabilir olduğuna inanmak oldukça güç.

E3 2019 sırasında çok daha fazla bilgi ve çıkış tarihi ile tekrar karşımıza çıkmış olan Final Fantasy VII Remake, şimdi ülkemizde ön siparişe de açıldı. 3 Mart 2020 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek olan Final Fantasy 7 Remake için de fiyat ve ön sipariş bilgilerini, bu içeriğimiz ile sizlere sunmak istedik.

Final Fantasy 7 Remake

Final Fantasy 7 Remake, sonunda satın alınabilir bir halde

PlayStation Store üzerinden aldığımız verilere göre Final Fantasy VII Remake için 2 farklı paket bulunuyor. Bu paketlerden ilki, standart sürüm olarak geçiyor. 300 TL olan bu standart sürüme ön sipariş veren oyunculara ise Chocobo Chick Summon Materia hediye ediliyor.

Bu oyun için bir de dijital delüks sürüm bulunuyor. Bu sürümün fiyatı da 400 TL olarak geçiyor. Bu sürüme ön sipariş verenlere de sadece Chocobo Chick Summon Materia hediye ediliyorken; genel olarak dijital delüks paketini satın alanlara dijital çizim kitabı; dijital mini müzik albümü, Cactuar Summon Materia ve Carbuncle Summon Materia veriliyor.

Final Fantasy VII Remake, sadece PlayStation 4 için piyasaya sürüleceği için PC, Google Stadia ve Xbox One gibi platformlar için herhangi bir fiyat bilgisine ne yazık ki sahip değiliz. Eğer dilerseniz, bu video oyununa ait açıklamayı, hemen aşağıdan sizler de okuyabilirsiniz.

Gelmiş geçmiş en yaratıcı oyunlardan birinin olağanüstü bir tekrar yapımı olan Final Fantasy 7 Remake, efsanevi rol yapma oyununu günümüze uyarlıyor ve genişletiyor.

Çok bölümlü hikayenin ilk kısmı, orijinali için hayal bile edilemeyecek bir derinlik sunuyor. Akıllara durgunluk veren bir hikâye, unutulmaz karakterler, efsanevi savaşlar ve teknik kusursuzluk bir arada.

Dünya, gezegenin yaşam gücünü mako enerjisine dönüştüren karanlık bir şirket olan Shinra Electric Power Company’nin hâkimiyetinde.

Gelişen Midgar kentinde, kendilerine Avalanche ismini veren Shinra karşıtı bir organizasyon direniş gösteriyor. Shinra’nın elit asker taburunun eski üyesi ve artık bir paralı asker olan Cloud Strife, kendisini bekleyen inanılmaz sonuçtan bihaber, bu gruba destek oluyor.

PlayStation Store
Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir