EA Play 2018 sırasında resmi olarak gösterilen FIFA 19, ülkemizde de ön siparişe açıldı. PlayStation Store üzerinden aldığımız veriye göre ise oyunun standart sürümünün satış fiyatı 360 TL. Oyunun bir de Şampiyonlar Sürümü bulunuyor ama dilerseniz o sürümün fiyatını hiç söylemeyelim. 450 TL gibi bir etiket kalbinize zarar verebilir… Derken sanırım fiyatı da vermiş olduk. Neyse, sağlığınıza bir şey olmasın da.

FIFA 19

FIFA 19 bayağı pahalı bir şekilde geliyor

Dediğimiz gibi, FIFA 19 oyununun PlayStation Store üzerindeki ön sipariş fiyatı 360 TL. Peki, bu fiyata oyuna ön sipariş verdiğinizde neyin sahibi oluyorsunuz? Hemen söyleyelim: Oyuncular bu paketi satın alarak 5 adede kadar Jumbo Premium Altın Paketi, 7 Maç Kiralık Cristiano FUT Ögesi, FIFA Müzisyenlerinin Tasarladığı Özel Sürüm FUT Formaları ve özel bir temanın sahibi olabiliyor.

Şimdi sırada oyunun Şampiyonlar Sürümü var. Dediğimiz gibi bu sürümün fiyatı 450 TL ve paket içeriği biraz daha zengin. Oyunun bu sürümünde ise 20 adede kadar Jumbo Premium Altın Paketi, 3 Gün Erken Erişim, UEFA CHAMPIONS LEAGUE ALTIN OYUNCU SEÇİMİ, 7 Maç Kiralık Neymar FUT Ögesi, 7 Maç Kiralık Cristiano Ronaldo FUT Ögesi, FIFA Müzisyenlerinin Tasarladığı Özel Sürüm FUT Formaları ve özel bir tema bulunuyor.

İşte oyun için verilen ilk bilgiler

Yapılan açıklamalara göre öncelikle bu video oyunu 28 Eylül 2018 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Oyunda UEFA Champions League lisansı da bulunacak. Oyuncular, Alex Hunter’ın hikayesine de devam edebilecekler. Bu hikaye modunun adı ise The Journey: Champions olacak. Belli ki karakterimiz, Şampiyonlar Ligi’ne adım atacak. Ayrıca açıklamalara göre oyunda Champions League FUT ögeleri bulunacak ve ayrı bir Champions League oyun modu bulunacak.

Frostbite altyapılı EA SPORTS FIFA 19, saha içinde ve dışında şampiyonların düzeyinde bir deneyim sunuyor. Prestijli UEFA Champions League öncülüğündeki FIFA 19, sahadaki her anınızı eşsiz oyun özellikleriyle kontrol etmenizi sağlayan bir oyun mekaniğine sahip. FIFA 19’da Alex Hunter’ın hikayesi Yolculuk: Şampiyon ile dramatik bir şekilde sona eriyor, popüler FIFA Ultimate Team’e yeni bir mod ekleniyor ve daha birçok yenilik geliyor. Şampiyonlar FIFA 19’da yükseliyor.

Etiketler:

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster