eFootball Pro Evolution Soccer 2021: MyClub modunda en hızlı para kazanmanın yolları ve taktikleri nelerdir?

MyClub modunda en hızlı para nasıl kazanılır sorusunun yanıtlarını veriyoruz.


Sevilen futbol oyununun bu yılki sürümü olan eFootball Pro Evolution Soccer 2021 oyunundaki MyClub modunda para kazanmak önemli bir gereksinimdir. Yeni futbolcular edinmek, mevcut olan oyuncularımızın sözleşmelerini yenilemek adına bu oyun modunda para birimlerine sürekli olarak ihtiyaç duyarız. Okumakta olduğunuz rehber yazısında da eFootball PES 2021 oyununun MyClub modunda en hızlı nasıl para kazanılır sorusunun yanıtlarını vermeye çalışacağız.


eFootball 2022 hakkında internet sitemizde farklı rehberler de bulunuyor. Bu rehberlerden bazılarını hemen aşağıdaki maddelerimizden, tamamını ise bu kategorimizden görebilirsiniz.


eFootball Pro Evolution Soccer 2021

eFootball PES 2021 oyununun MyClub modunda para nasıl kazanılır?

Pek çok okurumuzun bileceği üzere bahsi geçen oyunun MyClub modunda 2 türlü para birimi vardır. Bunlardan bir tanesi, oyun içi başarımlarla elde edilen ve gerçek parayla satın alınamayan GP para birimidir. Bir diğeri ise gerçek parayla satın alınabilen MyClub parasıdır. Her iki para birimi de belirli ölçülerde MyClub modunda kullanılmak adına gereklidir. Bu paraların nereden kazanıldığını ise hemen alt kısımlarda sizlere anlatacağız yalnız ondan önce eFootball Pro Evolution Soccer 2021 oyununun MyClub modunun hediyesi bol bir alan olduğunu söylememiz gerekir.

eFootball Pro Evolution Soccer 2021 oyununu açtığınız anda bu ödül dönemlerinden haberdar olursunuz. MyClub moduna girdiğinizde ise ödülleriniz gelen kutusu sekmesinin altında yer alır. Gelen kutusu kısmına girerek ödüllerinizi aktif hale getirebilirsiniz. Bahsettiğimiz ödülleri kazanmak için özel bir işlem veya müsabaka yapmaya gerek kalmaz. Gelen kutusuna girip, bu ödülleri aktif ettiğiniz anda ödüller hesabınıza tanımlanır. Dolayısıyla da ödüllerin kapsamındalarsa kolay yoldan GP parası ve MyClub parası kazanabilirsiniz.

MyClub parasını en hızlı kazanmanın yolları nelerdir?

MyClub parası diye tabir edilen para birimi, eFootball PES 2021 oyununda gerçek parayla da satın alabileceğiniz bir para birimidir. Haliyle, bu para birimini en hızlı kazanmanın yolu da gerçek para ödeyerek MyClub parası satın almaktır. Fazla uğraşmak istemeyenler, 100 MyClub parasını 7 Türk Lirası gibi bir değerle satın alabilirler. MyClub mağazasında çeşitli miktarlarda satın alımlar yapılabilir. En yüksek satış seçeneği ise 12.000 MyClub parasını 709 Türk Lirası ödeyerek almaktır.

Tabii, ücret verdikten sonra fazladan para ödemek de her oyuncuya göre bir durum olmayacaktır. Aslına bakarsanız, MyClub moduna ilk başladığınızda bolca MyClub parasını ücretsiz olarak kazanma imkanı sunulur. Bu oyun modunun ana ekranının sol alt kısmında yer alan MyClub kayıtları kısmına gelirseniz bir görev listesi görürsünüz. Bu listede, farklı ödüller yer aldığı gibi bolca MyClub parası kazandıracak görev yer alır. Her bir görevi bitirdiğinizde, 50 MyClub parası kazanılır ki bu para biriminin 100 birimiyle dönem dönem garanti siyah top çıkan çekilişlere katılabilirsiniz.

MyClub kayıtları kısmında yer alan görevlerin zorlu olmadıklarının da altını çizmemiz gerekir. Bu görevlerin pek çoğu, MyClub modunda yer alan müsabaka seçeneklerini denemek üzerine kurulmuştur. Örnek olarak; bir sıradan maç oynayın, bir klan maçı oynayın, bilgisayara karşı bir maç oynayın gibi seçenekler yer alır. Bunlarla birlikte; sözleşme yenileyince, kiralık oyuncu alınca, avatar oluşturunca, yeni bir takım kurunca MyClub parası kazanabilirsiniz. Bu kazanımlar tek seferlik olduğundan ötürü, oyunun başındaki kazançlarınızı doğru hamlelerle kullanmanızı öneririz.

GP parasını en hızlı kazanmanın yolları nelerdir?

MyClub parasının dışında, eFootball PES 2021 oyununda yer alan bir para birimi de GP parasıdır. Bu para birimi, gerçek para ödenerek satın alınamaz. Dolayısıyla, GP parası kazanmak için belirli başarımları gerçekleştirmek ve müsabakalara katılmak gereklidir. MyClub moduna yeni başladığınızda, yaptığınız neredeyse her hareketin karşılığında, bir defaya mahsus olmak üzere GP parası kazanırsınız. Havadan pas atmak, kafayla gol atmak gibi aklınıza gelen pek çok hareketi ilk kez yapmak size GP parası kazandırır.

GP parasının asıl kazanıldığı yer ise müsabakalardır. MyClub modunda yaptığınız her maçın ardından belirli bir miktarda GP parasını kazanırsınız. Günün ilk galibiyetini aldığınızda daha yüksek bir meblağ GP parasıyla ödüllendirilirsiniz. Diğer maçlarda da benzer şekilde bu para birimini kazanmaya devam edersiniz. Aynı zamanda, çevrim dışı ve çevrim içi olan pek çok etkinliğin sonunda GP parasıyla da ödüllendirilebilirsiniz. Tüm bunlarla birlikte, tıpkı MyClub kayıtları kısmında olduğu gibi yeni deneyimlediğiniz seçeneklerden de GP parası kazanma şansına sahip olursunuz.