Bizimle birlikte çalışacak gönüllü yazarlar arıyoruz! Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.

eFootball Pro Evolution Soccer 2021 Lite çıktı

eFootball Pro Evolution Soccer 2021 Lite, oyunculara ücretsiz bir alternatif sunuyor.

eFootball Pro Evolution Soccer 2021 oyunundan sonra sıranın eFootball Pro Evolution Soccer 2021 Lite oyununa geldiği biliniyordu. Konami ise şimdi, sürpriz bir duyuru yaparak, bahsi geçen ücretsiz oyunun piyasaya sürüldüğünü açıkladı. Eğer bilmiyorsanız, eFootball PES 2021 Lite olarak da kısaltabileceğimiz bu video oyunu, temel yapıtın ücretsiz olan hali. Yani, şimdi tercih ettiğiniz dijital mağazaya gidebilirsiniz ve bu ücretsiz oyunu indirmeye başlayabilirsiniz. Bu sayede, eFootball Pro Evolution Soccer 2021 oyununun deneyimini yaşıyorsunuz ama birçok içeriğe erişim hakkınız olmuyor ne yazık ki.

eFootball PES 2021 Lite

eFootball PES 2021 Lite, yeni konsollara da geldi

eFootball Pro Evolution Soccer 2021 Lite, çıkışını PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S ve Xbox Series X için gerçekleştirdi. Yalnız, yeni konsollarda tam olarak bir destek bulunmuyor; oyun sadece geriye dönük uyumluluk programı dahilinde çalışıyor. Aynı zamanda, biraz önce de dediğimiz gibi ücretsiz olan bu oyunda bazı sınırlandırmalar bulunuyor. Şöyle söyleyebiliriz ki sınırlandırmaların olmadığı tek oyun modu, MyClub. Eğer bu oyun modu hoşunuza gidiyorsa, eFootball PES 2021 Lite aracılığı ile ücretsiz bir deneyim yaşayabilmeniz mümkün olacak.

Bu video oyununda aynı zamanda Matchday modu da bulunuyor. Bu oyun modu, rekabetçi ve elektronik spor temelli bir deneyim sunuyor. Rekabet tarafında gerçek dünyanın temel alındığı karşılaşmalar yer alıyor. Elektronik spor karşılaşmaları için ise eFootball isimli oyun modu kullanılıyor. Eğer siz tekli veya eşli oyuncu temelli bir deneyim yaşamak istiyorsanız da Local Match özelliği karşınıza çıkıyor. Son olarak, antrenman yapabilmeniz için birbirinden farklı Training içerikleri de yer alıyor oyunda. Son olarak, bu ücretsiz oyunda Edit Mode özelliği de bulunuyor. Bu sayede oyunu güncelleyebiliyorsunuz.