eFootball Pro Evolution Soccer 2021: En iyi genç ve geliştirilebilir oyuncular hangileridir?

Genç yetenekleri hızlı bir biçimde keşfetmek isteyenler için bu rehberimizde listeler sunuyoruz.

Genç ve geliştirilebilir olan futbolcuların değeri, gerçek hayatta olduğu gibi eFootball Pro Evolution Soccer 2021 oyununda da oldukça önemlidir. Özellikle Master League modunu oynuyorsanız, genç oyuncuları tespit ederek bu oyun modunda yer alan pek çok dinamikten faydalanabilirsiniz. Okumakta olduğunuz rehber yazısındaysa sizlerle eFootball Pro Evolution Soccer 2021 oyununda yer alan en iyi genç ve yetiştirilebilir oyuncuların hangileri olduğuna yanıt vermeye çalışacağız. Sizler de hazırsanız, eFootball PES 2021 oyunundaki genç oyuncuları keşfetmek üzere olan yolculuğumuza başlangıç yapalım.


eFootball Pro Evolution Soccer 2021 hakkında internet sitemizde farklı rehberler de bulunuyor. Bu rehberlerden bazılarını hemen aşağıdaki maddelerimizden, tamamını ise bu kategorimizden görebilirsiniz.


eFootball Pro Evolution Soccer 2021

eFootball PES 2021 için dikkat çeken genç oyuncular hangileridir?

Alt kısımda sizlerle iki farklı liste paylaşacağız. Bu listelerden bir tanesinde, eFootball Pro Evolution Soccer 2021 oyununda bulunan en iyi ve geliştirilebilir olan oyuncular yer alıyor. Bir diğeriyse, Master League modundaki 19 yaşının altındaki en iyi oyuncuları gösteriyor. Her iki listeden de aradığınız futbolcuları bulacağınızı düşünüyoruz. Öncelikle, gelişim gösterebilen ve potansiyelleri yüksek olan en iyi genç oyuncular listemizde kimlerin bulunduğuna bir bakalım dilerseniz. Bu listedeki oyuncuların, belirli bir yaş sınırına göre kısıtlanmadığını da belirtelim.

Biraz alt kısımda göreceğiniz listeye baktığımızda genç yaşına rağmen dikkat çekmeyi başaran yetenekleri göreceksiniz. Bu listede, eFootball PES 2021 oyununda yer alan genç oyunculardan bazılarını sizlere sunacağız. Bu sunumu yaparken de bu oyuncuların, Master League modunda kullanıldıklarında ulaşabilecekleri potansiyel değerleri de bulacaksınız. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan, ilgi çeken genç oyuncular listesiyle sizleri baş başa bırakalım.

Bu arada, ilk listemizin altında, Master League modunu oynayanların göz atmasını önereceğimiz bir listemiz daha bulunacak. İkinci listemizde, 19 yaşının altında olan ve belirli bir ortalamanın üzerine çıkabilen oyuncuları sizler için derledik. Sizlerle paylaşacağımız ikinci listeyi de göz ardı etmemenizi ve eFootball Pro Evolution Soccer 2021 oyununda bu genç oyunculara dikkat etmenizi öneriyoruz.

eFootball PES 2021 için potansiyeli en yüksek genç oyuncular

Oyuncu AdıPozisyonuYaşıTakımıÜlkesiOrtalamasıPotansiyeli
Bukayo SakaSLK19Arsenalİngiltere7791
Callum Hudson-OdoiSLA20Chelseaİngiltere7992
Jonathan DavidOOS20LilleKanada7992
Ozan KabakSTP20Schalke 04Türkiye7992
Eduardo Camavinga18RannesFransa7792
Myron BoaduSF19AZ AlkmaarHollanda7791
Rayan CherkiOOS17Olympique LyonFransa7291

Master League için 19 yaşının altında olan en iyi oyuncular hangileridir?

Elimizdeki oyun eFootball Pro Evolution Soccer 2021 olunca, Master League için de genç oyunculara dair bazı unsurlar ortaya çıkıyor. Öncelikle bu oyun modunda, genç bir oyuncuyu ne kadar erken bulursanız o kadar avantajlı olacağınızı bilmeniz gerekir. Kulübünüzde bir genç takım bölümü yer alır ve burayı her daim kullanmanızı önerebiliriz. Buradan gelecek oyuncuları geliştirebilirseniz, ileriye doğru önemli adımları da atmış olursunuz. Öte yandan, genç takım kısmındaki oyuncuların ortalamaları başlarda çok düşüktür. Zayıf bir takım da olsanız, bu oyuncuları takımınıza alarak oynatmanın bir avantajını göremeyebilirsiniz.

Zaman içerisinde daha yüksek değerli genç oyuncular da genç takım kısmına gelecektir fakat ilk etapta buradan oyuncu alıp takımınızda oynatarak geliştirmeniz mümkün olmayabilir. Maddi anlamda kulübünüzün bütçesi çok kritik noktada değilse, bazı genç oyuncuları transfer etme yoluna gidebilirsiniz. eFootball PES 2021 oyunundaki genç oyuncular, ortalamalarına göre daha yüksek maddi değere sahiptirler. Buna rağmen, gelişme gösterdikleri takdirde hem oynatırken, hem de bu oyuncuları transfer yoluyla başka takımlara satarken yüksek meblağalar kazanabilirsiniz.

Sizlere kolaylık olması açısından, eFootball Pro Evolution Soccer 2021 oyununda yer alan Master League modundaki bazı genç oyuncuları ayrıca sıraladık. Bu genç oyuncular henüz 19 yaşını geçmemiş durumdalar ve ortalama değerleri itibariyle hemen her takımda rol alabilir düzeydeler. Oyundaki maddi durumunuza göre bu oyuncuları transfer edebilirsiniz. Yalnız, kulüpleri genelde genç oyunculardan kopmak istemeyeceklerdir. Transfer etmek için biraz daha fazla ödeme yapabilir veya oyuncuların serbest kalma bedellerini ödeyebilirsiniz.

eFootball PES 2021 oyunundaki 19 yaşının altındaki genç oyuncular

Oyuncu AdıPozisyonuYaşıTakımıÜlkesiOrtalaması
Bukayo SakaSLK19Arsenalİngiltere77
Mason GreenwoodSĞA19Manchester Unitedİngiltere78
RodrygoSĞA19Real MadridBrezilya81
Eduardo Camavinga18RannesFransa77
Myron BoaduSF19AZ AlkmaarHollanda77
P. LucienbonnetSĞB18PES UnitedKamerun79
P. GurpeguiOOS19TargueralArgantin79
João PedroSF19Vissel KobeBrezilya77
A. Bartual18EspionorteEkvador77
J. De PaulaOOS19FloskruleKolombiya81