Bizimle birlikte çalışacak gönüllü yazarlar arıyoruz! Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.

eFootball Pro Evolution Soccer 2021 için Data Pack 4.0 yayımlandı

eFootball Pro Evolution Soccer 2021 için gelen Data Pack 4.0, önemli bir hatayı düzeltirken, güncellemeler de sunuyor.

Basit bir sezonluk güncelleme olan eFootball Pro Evolution Soccer 2021, Konami tarafından destek görmeye devam ediyor ve bu sefer de eFootball PES 2021 olarak kısaltabileceğimiz bu video oyunu için yeni bir Data Pack yayımlandı. Türkçe adı ile Veri Paketi de diyebileceğimiz bu güncellemenin sürümü ise 4.0 idi. Konami tarafından yapılan açıklamalara göre Data Pack 4.0, eFootball Pro Evolution Soccer 2021 oyununa 70’den fazla yüz güncellemesi sunuyor ve bu güncellemelerin çoğu da Konami ile partner olan futbol takımlarına gidiyor. Tabii ki bu güncelleme, sadece oyuncu yüzlerini güncellemek ile yetinmiyor.

eFootball PES 2021

eFootball PES 2021 oyununa yeni kramponlar da geldi

Konami tarafından yapılan açıklamaların devamına göre Data Pack 4.0, eFootball Pro Evolution Soccer 2021 oyununa en yeni krampon tasarımlarını da ekliyor. Bunun yanında Ligue 1 için de resmi bir top oyuna geliyor. Yeni güncelleme, oyuna bolca yeni içerikleri eklerken, hata düzeltmeleri yapmayı da unutmuyor. Mesela, oyunun Master League modu içerisinde UEFA EURO 2020 kupasını Temmuz 2024’de kazandığınız zaman, oyun bu galibiyetinizi geçmişinize yazmayabiliyordu. Data Pack 4.0, bu problemi düzeltiyor ve artık o başarımı tekrar elde ettiğiniz zaman, geçmişinizde de kendisini görebiliyorsunuz.

eFootball PES 2021 için geride bıraktığımız günlerde gelmiş olan bu güncellemeyi şimdi sizler de indirebilirsiniz. Data Pack 4.0, önceki veri paketlerinde olduğu gibi oyunu açtığınız zaman otomatik olarak iniyor. Eğer böyle bir işlem gerçekleşmezse, oyunun ayarlarını ziyaret edip, güncellemeleri kontrol edebilirsiniz ve yeni bir indirme işlemini başlatabilirsiniz. Bu arada Konami, bahsi geçen bu oyun için Data Pack 5.0 ve daha sonrasındaki güncellemelerin gelip, gelmeyeceğini henüz açıklamadı ama serinin yeni oyununun piyasaya sürülmesine daha çok zaman var. Bu oyun da aylar boyunca destek görecektir diye tahmin ediyoruz.