Bizimle birlikte çalışacak gönüllü yazarlar arıyoruz! Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.

eFootball Pro Evolution Soccer 2021 ve dahası Xbox Game Pass için geliyor

Xbox Game Pass Ultimate abonelerine verilecek olan hediyeler de açıklandı.

Microsoft ve Xbox, yeni seneye oldukça büyük bir haberle girdi. Xbox Wire üzerinden yapılan yeni bir açıklama sayesinde öğrenmiş olduk ki eFootball Pro Evolution Soccer 2021 ve daha fazla video oyunu Xbox Game Pass için geliyor. Merak edenler için hemen belirtelim: eFootball PES 2021 olarak da kısaltabileceğimiz bu video oyunu, 7 Ocak 2021 tarihinde Xbox Game Pass sistemine eklenmiş olacak ve bu oyuna hem Android, hem de konsol üzerinden ulaşabilmek mümkün olacak. PC tarafı için herhangi bir gelişme bulunmuyor.

eFootball PES 2021

eFootball PES 2021 haricinde başka hangi oyunlar gelecek?

eFootball Pro Evolution Soccer 2021, Xbox Game Pass sistemine 7 Ocak 2021 tarihinde eklenecek olan tek oyun olmayacak. Bu yapıt haricinde, aynı tarihte oyuncuların karşısına Injustice 2 ve The Little Acre de çıkacak. The Little Acre, sadece Android ve konsol için gelecek ama Injustice 2, PC tarafını da unutmayarak hem PC, hem Android, hem de konsollar için gelecek. Geri kalan video oyunları ise 14 Ocak 2021 tarihinde oyuncularla buluşacak. Bu oyunlar da Neoverse, Torchlight III, What Remains of Edith Finch ve YIIK: A Postmodern RPG.

Neoverse, What Remains of Edith Finch ve YIIK: A Postmodern RPG isimli yapıtlar, ID@Xbox programı dahilinde sadece PC tarafına sunulacak; konsol ve Android için bu oyunlar geçerli olmayacak. Torchlight III ise PC tarafını es geçecek ve sadece Android ve konsollarda oyuncuların karşısına çıkacak. Bu arada, konsollardan kastımız da tabii ki Xbox One, Xbox Series S ve Xbox Series X. Bu arada, Xbox Game Pass Ultimate için abone olan oyunculara da Spellbreak – Chapter 1 Pass, World of Warships: Legends – Holiday Cruisers ve World of Tanks – Legend of War Pack ögeleri hediye ediliyor.