Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

eFootball Pro Evolution Soccer 2020: Yeni Matchday modunun detayları

eFootball Pro Evolution Soccer 2020 ile oyunculara sunulmuş olan yeni Matchday modunun detayları, bu rehber yazımızda.

eFootball Pro Evolution Soccer 2020 oyununda deneyimleyebileceğiniz bir oyun modu bulunuyor. Bu oyun modunun adı ise Matchday olarak geçiyor. Matchday, eFootball PES 2020 ile seriye ilk defa atım attığı için oyun modunu sizlere bir rehber yazısında detaylandırmak istedik. Bu içeriğimiz sayesinde Matchday modunun ne olduğunu, nasıl oynandığını ve nasıl kazanıldığını anlayabileceksiniz efendim.


eFootball Pro Evolution Soccer 2020 hakkında internet sitemizde farklı rehberler de bulunuyor. Bu rehberlerden bazılarını hemen aşağıdaki maddelerimizden, tamamını ise bu kategorimizden görebilirsiniz.

eFootball Pro Evolution Soccer 2020 için yeterli sayıda rehber ürettiğimiz için şimdilik bu oyuna daha fazla destek vermeyi düşünmüyoruz. Yalnız, serinin yeni oyunu ile rehber çalışmalarına tekrar başlayacağımızdan emin olabilirsiniz.


eFootball PES 2020

eFootball PES 2020 ile rekabetçi bir oyun modu sunuluyor

Konami tarafından yapılan açıklamalara göre yeni Matchday veya Maç Günü modu, futbolun en büyük maçların ve en amansız rekabetlerin görüntüsünden çok daha fazlasını yakalıyor. Bu yeni mod, sizi taraftar koltuğunuzdan kaldırıp sahanın tam ortasına yerleştirirken; futbol kültürünün özünü rekabetçi bir formatta sunuyor.

Konami, kusursuz atılan her pasın ve attığınız her olağanüstü golün seçmiş olduğunuz tarafa katkı sağlayacağı her etkinliğin başında, kendinizi iki farklı taraftan bir tanesinde konumlandırabileceğimizi de söylüyor. Her etkinliğin büyük finali öncesinde kendi tarafınıza giderek büyüyen bir avantaj sağlamak için oyuna yeni katılan oyuncularla ve deneyimli ustalarla birlikte çalışabileceksiniz.

Tüm bunların sonucunda, futbolda oyuncular gol atar ve goller maç kazandırır; fakat tek bir oyuncu ya da tek bir gol bir takımı şampiyonluğa taşımaz, bunun için daha fazlasına ihtiyacınız vardır. İşte size bu sözü edilen daha fazlası olma şansı Matchday aracılığı ile verilir. Yani, bu oyun modunda topluluk ile birlikte çalışırsınız ve bir diğer tarafı alt etmeye gayret gösterirsiniz.

Bu noktada karşınıza önce Grup Maçları çıkacak. Bir tarafı seçmemizin ardından etkinlik puanı kazanmak için Grup Maçları sırasında rakip tarafın üyeleriyle karşı karşıya geleceksiniz. Bu aşamanın sonunda en fazla Etkinlik Puanına sahip olan taraf, büyük finale avantajla girer. Galip gelmeseniz bile puan kazanacaksınız; bu yüzden de kendi tarafınıza fayda sağlamak için fazla maç oynamaya bakın.

Büyük Final ise heyecanın zirve yaptığı an olacak; etkinlikte sona yaklaşılırken her iki taraftan da en iyi performans sergileyen kullanıcıyı bulmak için etkinlik sırasında oynanan tüm Grup Maçlarından alınan sonuçlar analiz edilir. Bu kullanıcılar, temsilci olarak seçilir ve böylece seçtikleri taraf adına büyük finalde mücadele etme hakkı kazanır.

Kazansalar da kaybetseler de tüm Maç Günü katılımcıları, büyük final bittikten sonra çabalarının karşılığında ödüllerini alır ancak ganimetin büyük kısmı, kazanana gider. Büyük final ayrıca Maç Günü modunda canlı yayınla takip edilebilir, bu yüzden temsilcinizi desteklemek adına kalabalığın tezahüratlarına siz de sesinizle eşlik edin.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x