eFootball Pro Evolution Soccer 2020: Master League moduna gelen tüm yenilikler

eFootball Pro Evolution Soccer 2020 oyununun en önemli modlarından biri olan Master League, bu sene yenilenmiş bir şekilde karşımıza çıktı.

eFootball Pro Evolution Soccer 2020 oyununda deneyebileceğiniz birkaç farklı oyun modu bulunuyor. Bu oyun modlarından bir tanesi de Master League olarak geçiyor. Daha önce bir rehber ile Master League için ipuçları ve taktikleri vermiştik. Bu yazımızda ise eFootball PES 2020 oyununun bu moduna gelmiş olan yeniliklerden bahsetmek istiyoruz. Bu sayede, karşınıza neler çıkacak, görebilirsiniz.


eFootball Pro Evolution Soccer 2020 hakkında internet sitemizde farklı rehberler de bulunuyor. Bu rehberlerden bazılarını hemen aşağıdaki maddelerimizden, tamamını ise bu kategorimizden görebilirsiniz.

eFootball Pro Evolution Soccer 2020 için yeterli sayıda rehber ürettiğimiz için şimdilik bu oyuna daha fazla destek vermeyi düşünmüyoruz. Yalnız, serinin yeni oyunu ile rehber çalışmalarına tekrar başlayacağımızdan emin olabilirsiniz.


eFootball PES 2020 Master League moduna gelen tüm yenilikler

eFootball PES 2020, oyunculara kısmen yeni bir deneyim sunuyor

eFootball Pro Evolution Soccer 2020 oyununun Master League modunda bir takımın başına geçiyoruz ve sezonlar boyunca yeni maceralara yelken açıyoruz. Eğer hayal gücünüz güçlü bir oyuncu iseniz, bu oyun modunda kendinize hikayeler bile yaratabiliyorsunuz. Konami ise bu senenin oyunu ile hikayelere, interaktif diyalog sistemi ile destek veriyor; bu modda, takımınızdan herkesle diyaloğa girebiliyorsunuz.

eFootball PES 2020 oyununda diyaloğa girebileceğiniz bu oyun modunda, tabii ki transfer sistemi de bulunuyor bu sistem, bu senenin oyunu ile yepyeni bir algoritma ile karşımıza çıkıyor. Bu algoritma sayesinde çok daha gerçekçi transferler görebiliyoruz. Ayrıca bu senenin oyun modunda takımınızın sponsor logolarını özelleştirebilip, daha gelişmiş menajer modelleri ile karşılaşabiliyorsunuz.

Tüm bu yenilikler sayesinde oyuncular, Master League modu aracılığı ile çok daha gerçekçi bir deneyim yaşayabiliyorsunuz. Modellerin geliştirilmiş olması ve sponsorların düzeltilmesi, bu oyun moduna güzel bir detay eklerken; diyalog sistemi ve yenilenen transfer algoritması da bence oyun kalitesini gayet iyi bir şekilde yükseltiyor. Yani, bu sene oyuncuları güzel bir deneyim bekliyor eğer bana soracak olursanız.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x