Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

eFootball Pro Evolution Soccer 2020 artık satın alınabilir

Xbox One ve PC üzerinde bu oyun daha ucuz görünüyor.

Geçen gün bir isim değişikliği ile duyurulmuş olan eFootball Pro Evolution Soccer 2020 veya kısa adı ile eFootball PES 2020, şimdi ön siparişe açıldı. Bu içeriğimizde ise sizlere oyunun şu anki ön sipariş fiyatını, hediyelerini ve detaylarını sunacağız. Eğer hazırsanız, hemen aşağıdan bu detayların tümünü görebilirsiniz.

eFootball PES 2020

eFootball PES 2020, yüksek fiyatlardan satılıyor

Dilerseniz öncelikle PlayStation Store üzerinden PlayStation 4 için aldığımız bilgileri sizlere belirtelim. Bu mağazada, bu oyun için 2 farklı sürüm bulunuyor. Bu sürümlerden ilki, standart paket olarak geçiyor ve kendisinin fiyatı da 409 TL. Bu standart sürüme ön sipariş veren oyunculara ise 10 maç kiralık Andrés Iniesta, 1000 myClub coins ve bir tema veriliyor.

Tabii bunlar sadece ön sipariş için geçerli. Standart sürüme ön sipariş verseniz de, vermesiniz de elde edebileceğiniz bazı hediyeler de var. Bu hediyeler de; 10 maç kiralık Ronaldinho 2019, 10 maç kiralık Lionel Messi, Seçkin Menajer (3 Oyuncu) x 10 hafta ve 3 Oyuncu için Kontrat Yenileme x 10 hafta olarak geçiyor. Bu hediyeler, oyunu satın alanlara veriliyor.

Eğer sizler standart sürümü satın almak istemezseniz, eFootball Pro Evolution Soccer 2020 için bir de efsane sürümü bulunuyor. 589 TL olan bu sürümün ön sipariş hediyeleri de; 10 maç kiralık Andrés Iniesta, 1000 myClub coins ve bir tema olarak geçiyor. Efsanevi sürümün kendisinde ise PES Legend Oyuncu, Ronaldinho 2019, 10 maç kiralık Lionel Messi, Seçkin Menajer (3 Oyuncu) x 30 hafta ve 3 Oyuncu için Kontrat Yenileme x 30 hafta bulunuyor.

Xbox One oyuncuları için ise Microsoft Store bulunuyor. Bu mağazada da şu an eFootball PES 2020 oyunu ön siparişte. Oyunun ön sipariş hediyelerinde herhangi bir değişiklik yok. Fiyatlar ise standart sürüm için 345 TL, efsane sürümü için de 497 TL olarak görünüyor. PC oyuncuları için Steam tarafında da fiyatlar aynı sıra ile 199 TL ve 299 TL olarak görünmekte.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir