Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

eFootball Pro Evolution Soccer 2020 duyuruldu

Pro Evolution Soccer serisinin en yeni oyunu, adında değişiklik yaparak geliyor.

Her sene düzenli olarak karşımıza çıkan video oyunu serilerinden olan Pro Evolution Soccer, belli ki bu sene de karşımız çıkacak; bu oyunun 2020 versiyonu duyuruldu. Yalnız bu duyuru biraz ilginçti; oyunun adı birazcık değişmişti. Konami tarafından yapılan duyuruda bu oyunun uzun adı eFootball Pro Evolution Soccer 2020, kısa adı da eFootball PES 2020 olarak geçiyordu.

eFootball PES 2020

eFootball PES 2020, yine bolca yenilik ve iyileştirmeler ile geliyor

Haberimizin en tepesinden, bu yeni video oyunu ile alakalı olarak yapılmış duyuru videosunu sizler de görebiliyorsunuz. Ayrıca haberimizin en altında da Andrés Iniesta ile çekilmiş bazı oynanış görüntüleri bulunuyor. Tabii Konami bu duyuruda sadece video yayımlamak ile yetinmedi ve bu oyun ile gelecek olan yeni özellikleri de duyurdu.

Şirketten gelen açıklamalara göre eFootball Pro Evolution Soccer 2020, elektronik spor dalına odaklanan bir video oyunu olacak. Ayrıca bu oyunun çıkış tarihi de 10 Eylül 2019 olacak. Açıklamaların devamına göre bu video oyununun geliştirilme sürecinde Andrés Iniesta ile birlikte çalışıldı ve geliştirici ekip, Andrés Iniesta sayesinde oynanış mekaniklerini çok daha gerçekçi yapmayı başardı.

Sizlerin de duyuru videolarından görebileceğiniz gibi bu video oyunu ile top fiziği yenilenmiş olacak ve oyunculara yepyeni bir sistem olan Finesse Dribble sunulacak. Bir top sürme tekniği olan Finesse Dribble, oyunculara çok daha eğlenceli, kaliteli ve gerçekçi bir deneyim yaşatacak eFootball Pro Evolution Soccer 2020 oyununda.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir