Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Destiny 2 için Season of the Worthy dönemi detaylandırıldı

Destiny 2, oldukça etkili bir sezona hazırlanıyor.

Destiny 2 oyununda yeni bir sezon önümüzdeki hafta içerisinde başlayacak ve oyuncular, yepyeni bir maceraya atılabilecek. Bungie ekibinin yaptığı açıklamalara ve tabii ki hemen yukarıdaki tanıtım videosuna göre Season of the Worthy, 10 Mart 2020 ile 9 Haziran 2020 tarihleri arasında aktif kalacak ve oyuncuların temel görevi de Last City bölgesini kurtarmak olacak. Bunu yapabilmek için de Rasputin, bizim tek seçeneğimiz olacak. Sezon boyunca oyuncuların Rasputin için güç toplaması, onu canlandırması gerekecek.

Destiny 2

Destiny 2 oyununa Trials of Osiris de geri dönüyor

Eğer sizler bu video oyununun hikayesi ile değil de PvP içerikleri ile ilgileniyorsanız, yeni sezonda oldukça rekabetçi ve oyun sonu içeriklerden olan Trials of Osiris de geri dönüyor. 960. seviyenin üzerinde olan herkesin katılabileceği bu PvP etkinliğinde eğer kusursuz bir performans sergilerseniz, en güçlü ekipmanların sahibi olabileceksiniz. Bu arada, yeni sezonda egzotik silah olarak da oyuna Tommy’s Matchbook ve Warmind Khanjali eklenecek. Season Pass da geri dönecek ve oyunculara yeni ganimetler sunacak.

Season of the Worthy ile oyuna yeni bir PvE modu, 3 farklı yenilenmiş PvP modu; Trials of Osiris, efsanevi silahlar ve zırhlar, Iron Banner, egzotik seviyede görevler; yeni bir Artifact, 100’den fazla sezonluk seviye, yeni egzotik seviyede silahlar ve zırhlar ve Sandbox iyileştirmeleri sunulacak. Bu yeniliklerin çoğunu da yayımlanmış olan tanıtım videosundan sizler de görebilirsiniz. o tanıtım videosunu da haberimizin en tepesinden izleyebilmeniz mümkündür efendim.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x