Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Destiny 2, PlayStation 5 ve Xbox Series X için de gelecek

Destiny 2, yeni nesil konsollar için 60 FPS olabilir mi?

PC, PlayStation 4, Xbox One ve Google Stadia için çıkışını gerçekleştirmiş olan Destiny 2, önümüzdeki sonbahar aylarında dördüncü senesine girecek. Bu serinin üçüncü oyunu ne zaman gelecek, bilmiyoruz ama oyunun destek takvimine bakacak olursak, kendisi en erken 2021 senesinin sonbahar aylarında çıkabilir gibi görünüyor. Bu durumda da ikinci oyun, bir sene boyunca PlayStation 5 ve Xbox Series X konsollarında oynanabilir olacak. Bungie de bu dönem için özel bir destek hazırladıklarını resmi olarak geçen akşam, Twitter üzerinden açıkladı.

Destiny

Destiny 2, yeni nesil konsollarda 60 FPS olarak çalışabilecek mi?

Bungie ekibinin topluluk yöneticilerinden biri olan dmg04, Twitter üzerinden yeni bir paylaşım yaptı. Bu paylaşımda da bahsi geçen video oyununun, PlayStation 5 ve Xbox Series X konsollarında oynanabilir olacağından bahsediliyordu. Bu topluluk yöneticisi, ne yazık ki oyunlarının yeni nesilde nasıl özellikler sunacağını açıklamadı ama detayların yakında açıklanacağını belirtti. Bungie, Summer Game Fest 2020 etkinliğinin içerisinde yer alan stüdyolardan bir tanesi. Bu yüzden de gerekli duyuru, en geç Ağustos 2020 içerisinde gelecektir bizce.

Oyuncular ise Destiny 2 oyununun yeni nesil sürümünden çok şey bekliyor. Kısaltılmış yükleme süreleri, FoV ayarını değiştirebilme, gerçek 4K çözünürlük desteği, 60 FPS ve/veya 120 FPS desteği ve çok fazlası, oyuncuların istek listesi içerisinde yer alıyor. Bazı oyuncular ise oyunun yeni nesilde 60 FPS değerine ulaşabilecek olmasından korkuyor; bu durumda şimdiki nesil konsollar ile yeni nesil konsollar arasında PvP modu için geçerli olabilecek, önemli bir performans farkı olacaktır. Bu durum da şimdiki nesil konsol sahiplerini memnun etmeyebilir.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x