Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Death Stranding, PC için resmi olarak duyuruldu

Önümüzdeki günlerde Death Stranding için bir sürprizin de yapılacağını öğrendik.

Aylar boyunca tartıştık, sizlere farklı söylentileri ve sızdırma bilgileri sunduk: Death Stranding, PC için çıkacak mıydı? İşte bu duruma son noktayı Hideo Kojima ve ekibi koydu. Bu ekip, Twitter üzerinden bir açıklama yaptı ve bu açıklamaya göre bahsi geçen video oyunu, PC için kesinlikle çıkacak. Oyunun çıkışı da 2020 senesinin yaz aylarında gerçekleştirilecek.

Death Stranding

Death Stranding oyununu kim dağıtacak?

Hideo Kojima ve ekibinden gelen açıklamalara göre bu video oyununun dağıtımı ile 505 Games ilgilenecek. Daha önce Control gibi video oyunlarının dağıtımı ile ilgilenmiş olan 505 Games, ülkemizde de bir temsilciye sahip ve bu temsilci de tabii ki CD Media Türkiye. Ülkemizde Nintendo ve Bethesda şirketlerine ait oyunların dağıtımı ile ilgilenen CD Media Türkiye, önemli bir markaya daha sahip olacak.

Peki, Death Stranding oyununun PC sürümünde neler olacak? Hideo Kojima, ekibi ve 505 Games henüz bu konuda herhangi bir açıklama yapmadı ama gerekli açıklamaların, yakın bir gelecekte yapılacağından bahsedildi. Muhtemelen 2020 senesinin ilk ve ikinci çeyreğinde bu konu hakkında ilk bilgileri alabileceğiz. Tabii bu oyun için bir de sürpriz yapılacak.

Şimdi, bu video oyununun PC sürümünü kenara bırakmak ve PlayStation 4 çıkışından bahsetmek istiyoruz. PlayStation Fransa, yine Twitter üzerinden bir paylaşım yaptı. Bu paylaşıma göre Paris Games Week 2019 ve aynı zamanda gerçekleştirilecek olan Death Stranding World Tour 2019 sırasında bu oyun hakkında önemli bir duyurunun yapılacağından bahsetti. Bu duyurunun ne olacağını bilmiyoruz ama 30 Ekim 2019 tarihinde duyurunun yapılacağını biliyoruz.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
2 Yorum
En Çok Oylanan
En Yeni En Eski
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
2
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x