Death Stranding isimli video oyununu daha oynayamayacağız, belli. Öncelikle oyunun çıkmasına daha çok var, zaten oyunun çıkış tarihi bile belli değil. Bu bir yana, oyun sadece PlayStation 4 için çıkacak ve bu yüzden PC ve Xbox One sahipleri de bu oyunu deneyimleyemeyebilir. Bu yüzden Hodeo Kojumbo isimli efsane video oyunu geliştiricisi gün yüzüne çıktı ve Deadly Standing oyununu geliştirdi.

Deadly Standing

Bir Hodeo Kojumbo oyunu: Deadly Standing

Deadly Standing isimli yeni video oyunu, sizden herhangi bir bilgisayar veya konsol istemiyor. Efsanevi oyun geliştiricisi, bu oyunu herkese ulaştırabilmek adına oyunu Android cihazlar üzerinden piyasaya sürmeye karar vermiş ve oyun da şu an piyasada, oynanabilir bir halde bulunuyor.

Tabii burada bazı isim ve görsel benzerlikleri bulunuyor. Fakat bu yeni oyun, Death Stranding yapıtından biraz daha farklı. Çünkü bu yeni oyunda siyah yaratıklara FPS modunda ateş ediyoruz ve sonrasında TPS moduna geçip, bir araba sürüyoruz. Oyunun temelinde hayatta kalmak bulunuyor. Eğer sizler de bu video oyununu denemek isterseniz, oyunun Google Play sayfasına göz atabilirsiniz.

Eğer anlayamadıysanız, hemen söyleyelim: Bu video aslında bir parodi. Oyunun geliştiricisi de zaten Hodeo Kojumbo değil. Hodeo Kojumbo ismi, tahmin edebileceğiniz gibi Hideo Kojima isminin parodisi. Bu yüzden oyunun üzerine çok gitmemize gerek yok sanırım. Ayrıca, bu oyunun neye benzediğini merak ediyorsanız, hemen yukarıdaki oynanış videosuna da göz atmanızı öneriyoruz. Bu videoda, oyun daha net bir şekilde görünüyor.