Mavi Kol, gönüllü yazarlar arıyor. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

DC Universe Online, 10. yıl dönümünü kutluyor ve gelecek hakkında konuşuyor

DC Universe Online için bir 10 sene daha görünüyor.

11 Ocak 2011 senesinde çıkışını gerçekleştirmiş olan DC Universe Online, tam 10 senedir aktif bir şekilde yeni güncellemeler ve içeriklerle destekleniyor. Şimdi ise bu oyunun geliştirici ekibi, 10 senedir verdiği emekleri kutlamak adına bir içerik yayımladı. Bu içerikte hem oyunculara teşekkür edildi, hem de gelecekten bahsedildi. Hatta oyunun geliştirici ekibi, bu oyunu bir 10 sene daha geliştirmek istediklerini belirtti. Aynı zamanda yeni nesil konsollara da değinildi ve görsel iyileştirmelerden bahsedildi. Dilerseniz, bu oyun hakkında verilen detayların tamamına haberimizin devamından göz atalım efendim.

DC Universe Online

DC Universe Online oyununda 2021’de neler olacak?

DC Universe Online, 10. yıl dönümünü kutladığı için öncelikle oyunu halihazırda oynayan oyunculara bolca hediye verilecek. Bu hediyelerin ne olduğunu tek tek detaylandırmaya gerek yok ama 31 Ocak 2021 tarihine kadar bahsi geçen oyuna giriş yaparak, hediyelerin tamamına sizler de sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda oyunun içerisinde bir yıl dönümü etkinliği de şu an aktif ve bu etkinlik sonucunda oyunun açık dünyasında da önemli değişiklikler keşfedebilmek mümkün. Ardından da geliştirici ekip, 10 sene boyunca neler yaptıklarını, oyunu kaç farklı platforma çıkartıp, kaç güncelleme yayımladığından bahsetti ve o büyük bilgiyi verdi.

Geliştirici ekibin söylediğine göre DC Universe Online oyununun önünde bir 10 sene daha bulunuyor. Oyuncular bu oyunu seviyor. Geliştiriciler de bu oyunu geliştirmeyi çok seviyor. İşte bu sebepten ötürü bahsi geçen yapıt, 10 sene daha desteklenecek ve bu desteğin ilk adımı da çoktan atıldı bile. Stüdyo, şu anda bu oyunun yeni bölümü üzerinde aktif olarak çalışıyor ve bir PlayStation 5 sürümü üzerinde de düşünülüyor. Bu sürüm, 2021 senesinin ilerleyen dönemlerinde indirmeye açılacak ve donanımı en iyi şekilde kullanmaya çalışacak. Bu sırada, yine 2021 senesinde oyun için görsel iyileştirmeler ve klasik oyun güncellemeleri de gelecek.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x