Days Gone için incelemelerin ne zaman yayımlanacağı belli oldu

İncelemelerin yayımlanacağı gün ile oyunun çıkışı arasında pek uzun bir zaman olmayacak.

Birçok farklı internet sitesinden gelen bilgilere ve Sony tarafından yapılan doğrulamaya göre Days Gone oyununun incelemeleri, 25 Nisan 2019 tarihinde yayımlanacak. Bu video oyununun çıkış tarihi ise PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro için 26 Nisan 2019 olacak. Yani, oyuncular aslında bu oyununun incelemelerini, oyun çıkmadan sadece 24 saat önce okumaya başlayabilecek. İncelemelere göre karar veren oyuncuların da oyunu almak için karar vermesi için 24 saati olacak.

Days Gone

Oyuncular, Days Gone için ne gibi puanlar tahmin ediyor?

Days Gone için ilk incelemeler 26 Nisan 2019 tarihinde yayımlanacak. Şimdiden bu video oyununun ne gibi puanlar alacağını bilemeyiz ama tahmin etmek bedava, değil mi? Mesela, ResetEra isimli internet sitesinin kullanıcılarını ele alacak olursak; bu internet sitesinde oyunun 95 veya daha yüksek puan alacağını tahmin eden 7 kişi; 91-95 arasında puan alacağını tahmin eden 23; 86-90 arası puan alacağını tahmin eden 181; 81-85 arası puan alacağını tahmin eden 573 kişi bulunuyor. Oyunun 80 veya daha düşük puan alacağını tahmin eden kişi sayısı da 400 civarında ResetEra üzerinde.

Peki, durumlar OpenCritic üzerinde ne alemde? OpenCritic üzerinde puan tahmini yapan kullanıcıların sayısını göremiyoruz ama çok büyük bir kitle, bu oyunun 82-85 arası puan alacağını tahmin ediyor. Oyuna yapılan diğer puan tahminlerinin ortalaması alındığında da ortaya 100 üzerinden 83 alacağı tahmin edilen bir video oyunu çıkıyor. Peki, sizler bu video oyununun kaç puan alacağını tahmin ediyorsunuz? Bizler bu video oyununu henüz oynayamadık ama bizlerin tahmini tam olarak 100 üzerinden 87 olacaktır.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir
Araç çubuğuna atla